Bulgaristan’daki Türk köy isimleri

HATIRLATMA

 

II. Dünya Savaşı öncesinde Dobriç olarak bilinen şehir, 1949’da Sovyet mareşalin onuruna Tolbuhin olarak değiştirilmiş 1991’de yeniden Dobriç ismine dönmüştür.

 

 

No. / Türkçe ad / Bulgarca ad / Kiril harfleriyle / Bağlı olduğu yer

  1. Abdal-köy/Abdi-oğlu-köy Djubra Джубра Burgas
  2. Abbas köy Abrasko selo Абраско Село Turnovo
  3. Abdal köy/Abdul köy Bogdantsi Богданци Razgrad
  4. Abdallar Lovets Ловец Tırgovişte
  5. Abdi-köy Samotina Самотина Varna
  6. Abdul-ehat/Abdat-kalesi Abrit Абрит Silistra
  7. Abdul-Kadir Rahovo Раховo Haskovo
  8. Abdullah/Avdullah Bezmer Безмер Dobriç
  9. Abdullar Apriltsi Априлци Pazardjik
  10. Abdullar Zvenimir Звенимир Silistra
  11. Abdurrahman-Köy Çuçuliga Чучулига Kırcali
  12. Abdurrahmanlar Kraygortsi Крайгорци Şumen
  13. Abdülrezzak Drumevo Друмево Şumen
  14. Abdülrezzak Lyaskovo Лясково Burgas
  15. Ablaniçe Albanitsa, Slavtsi Албаница, Славци Blagoevgrad
  16. Ablaniçe/Kradişte Ablanitsa/Yablanitsa Албаница/Ябланица Loveç
  17. Ablanova-İ-Yasa Dolno Ablanovo Долно Абланово Ruse
  18. Abraşlar Bryazovo Брязово Plovdiv
  19. Acar Svejen Свежен Plovdiv
  20. Acemler Aksakovo Аксаково Varna
  21. Acı-dere Sladka Voda Сладка Вода Varna
  22. Acı-oluk Tatul Татул Kırcali
  23. Acılar/Alacalar Al. Konstantinovo Ал.Константиново Pazardjik
  24. Aciz-Dar Pripek Припек Burgas
  25. Açlar Ekzarh Antimovo Екзарх Антимово Burgas
  26. Ada Ostrov Остров Oryahovo
  27. Ada-Köy Potoçnik Поточник Kırcali
  28. Ada-Tepe Ostra Mogila Остра Могила Stara Zagora
  29. Adaçalı Borıslavtsi Бориславци Haskovo
  30. Ada-İbaylı Potoçarka Поточарка Haskovo/Kırcali
  31. Adım Adımovo Адъмово Loveç
  32. Aftane Nedelsko Неделско Yambol
  33. Ağa-Baba Aboba Адоба Şumen
  34. Agaçlar Ekzarh Antimovo Екзарх Антимово Burgas
  35. Agaç-Ova Agatovo Агатово Loveç
  36. Agıh-Yeni Avliene, Asenovets Авлиене, Асеновец Burgas/Sliven
  37. Ağmaç-köy/Omaç-köy Mortogonovo Мортогоново Tırgovişte
  38. Ah-yolu Anhialo (Pomorie) Анхиало (Поморие) Burgas
  39. Ahalar/Ağalar Drentsi Дренци Şumen
  40. Ahat-Baba Postnik Постник Kırcali
  41. Ahatlar Malko Kruşevo Малко Крушево Smolyan
  42. Ahatlar-Kebir Dve Topoli Две Тополи Smolyan
  43. Ahatlar-İ-Sagır Malko Krushevo Малко Крушево Smolyan
  44. Ahatlı Ptiçar Птичар Kırcali
  45. Ahçılar Gotvarsko Готварско Kırcali
  46. Ahıç-Köy Plaçidol Плачидол Dobriç
  47. Ahır-köy Gabırnitsa Габърница Varna
  48. Ahırlar Zagorite Загорите Stara Zagora
  49. Ahi-Köy Bıdeşte Бъдеще Stara Zagora
  50. Ahlan-ova Brani Pole Брани Поле Plovdiv
  51. Ahlar/Ahiler Drentsi Дренци Şumen
  52. Ahlat-köy Kruşevo Крушево Stara Zagora
  53. Ahlatlı Pridjad Приджад Burgas
  54. Ahlatlı Golemo Kruşevo Големо Крушево Yambol
  55. Ahlatlı Krin Крин Kırcali
  56. Ahlatlı Kruşevo Крушево Gabrovo
  57. Ahlı/Ahılı Stratsin Страцин Burgas
  58. Ahmak Mortagonovo Мортагоново Razgrad
  59. Ahmatlar/Ahmetler Stefan Karadja Стефан Караджа Silistra
  60. Ahmet-dere Kozitsa Козица Kırcali
  61. Ahmet-oğlu Dolneni Долнени Tırgovişte
  62. Ahmet-Sipahi Sofiytsi Софийци Kırcali
  63. Ahmetli Konstantin Константин Tırnovo
  64. Ahrenli Tvırditsa Твърдица Burgas
  65. Ahsen-kale Asenova Krepost Асенова Крепост Plovdiv
  66. Ahta-pol Agatopolis Агатополис Burgas
  67. Ak-alan Belo Polyane Бело Поляне Kırcali
  68. Akbaş Gavarevo Гаварево Stara Zagora
  69. Ak-baş-bağla Gorni Glavanak Горни Главанак Haskovo
  70. Ak-baş-zir Dolni Glavanak Долни Главанак Haskovo
  71. Ak-dere Bela Бeла Sliven
  72. Ak-dere Bela Бeла Vidin
  73. Ak-dere Bela Бeла Varna
  74. Ak-dere Byala Reka Бяла Река Smolyan
  75. Ak-dere Byala Reka Бяла Река Şumen
  76. Ak-dere/Astra Bela Бела Varna
  77. Ak-ezli/Yak-ezli Debelt Дебелт Burgas
  78. Akkadınlar Dulova Дулова Silistra
  79. Ak-kayınlar Belite Brezi Белите Брези Kırcali
  80. Ak-koyun İskır Искър Varna
  81. Ak-Mehmetler Podgoritsa Подгорица Pazardjik
  82. Ak-pınar Byal İzvor Бял Извор Kırcali
  83. Ak-pınar Byal Kladenets Бял Кладенец Haskovo
  84. Ak-pınar Bistra Бистра Silistra
  85. Ak-pınar General İnzov Генерал Инзов Yambol
  86. Ak-yar Byal Bryak Бял Бряк Şumen
  87. Akça-alan Byala Polyana Бяла Поляна Kırcali
  88. Akça-er Aleko Алеко Tırnovo
  89. Akça-kayrak Beli Plast Бели Пласт Kırcali
  90. Akça-kilise Sopot Сопот Plovdiv
  91. Akçalar Belintsi Белинци Razgrad
  92. Akçar Akçar Аkчар Vidin
  93. Akçar/Akça-er Alekovo Алеково Tırnovo
  94. Akçe-hisar/Aşağı-akçalar) Byala Gradets Бяла Градец Kırcali
  95. Akçe-İbrahim Dolno Belovo Долно Белово Haskovo
  96. Akıncı Akandjievo Аканджиево Pazardjik
  97. Akıncı Graniçar Граничар Pazardjik
  98. Akıncılar Petko Slaveykov Петко Славейков Gabrovo
  99. Akıncılar Zdravets Здравец Varna
  100. Al-aya/Ala-aya Krayno Selo Крайно Село Kırcali
  101. Ala-bayır Şaren Bryag Шарен Бряг Kırcali
  102. Ala-beş Gorno Belovo Горно Белово Stara Zagora
  103. Ala-dağ Pıstro Gor Пъстро Гор Haskovo
  104. Ala-dağlı Gergevets Гергевец Sliven
  105. Ala-dağlı Venec Венец Burgas
  106. Ala-gözler Pıstro Ok Пъстро Ок Kırcali
  107. Ala-gün Pıstrovo Пъстрово Stara Zagora
  108. Ala-kilise Tsırkva Църква Dobriç
  109. Ala-kilise/Alaca-kilise Vakarel Вакарел Sofia
  110. Alacalı Bistren Бистрен Stara Zagora
  111. Alacı Silvovo Силвово Gabrovo
  112. Alacılar Bagrıltsi Багрълци Kırcali
  113. Aladanlı Leşnitsa Лешница Loveç
  114. Aladın Ezerovo Езерово Varna
  115. Aladın Straşimirovo Страшимирово Varna
  116. Aladın/Ağladın Yunatsi Йунаци Kırcali
  117. Alami-dere Polk.Serafimovo Полк.Серфимово Smolyan
  118. Alan-kayrak Yasna Polyana Ясна Поляна Burgas
  119. Alan-mahalle Şiroka Polyana Широка Поляна Haskovo
  120. Alçak-dere Panitsovo Паницово Burgas
  121. Alembeyler Bolyartsi Болярци Kırcali
  122. Alemdar/Alem-dere) Dolno Çerkovişte Долно Черковище Haskovo
  123. Alfacı-köy Vetruşka Ветрушка Kırcali
  124. Alfatlar Lenişte Ленище Kırcali
  125. Alfatlı Hacılar Svirets Свирец Kırcali
  126. Alfatlı/Ahlatlı Neofit Bozvelievo Неофит Бозвелиево Kırcali
  127. Ali-Baba-tekkesi Sveti İliya Свети Илия Haskovo
  128. Ali-Bey Eniovets Ениовец Tırgovişte
  129. Ali-Bey-konağı Nanıviş Нанъвиш Kırcali
  130. Ali-Fakı Glavan Главан Silistra
  131. Ali-Fakı Jelidovo Желидово Kırcali
  132. Ali-Hanife/Ali-Kalfa Dobrevo Добрево Dobriç
  133. Ali-Koç Kapitan Dimitrievo Капитан Димитриево Dobriç
  134. Alı-köy Tsvyatovo Цвятово Kırcali
  135. Ali-Paşa/Ali-Paşinovo Svoboda Свобода Stara Zagora
  136. Ali-Paşa Metliçina Метличина Kırcali
  137. Alıç-köy Plaçidol Плачидол Dobriç
  138. Alma-dere Yabılçevo Ябълчево Burgas
  139. Almalı-dere Buk Бук Kırcali
  140. Almalık Yabılçeni Ябълчени Kırcali
  141. Altın- çayır Zlatna Livada Златна Ливада Stara Zagora
  142. Alvan-dere Malko Gradişte Малко Градище Haskovo
  143. Alvan-köy Stara Reçka Стара Речка Tırgovişte
  144. Alvanlar Yablanovo Ябланово Sliven
  145. Alvanlar/Albanlar Oraç Орач Tırgovişte
  146. Ambar-dere Hambar Хамбар Smolyan
  147. Ambar-dere/Hambar-dere Jitnitsa Житница Kırcali
  148. Ambarcık/Hambarcık Jitarnik Житарник Kırcali
  149. Ambarlar/Hambarlar Jitnitsa Житница Kırcali
  150. Ambarlı/Hambarlı Jitnitsa Житница Plovdiv
  151. Ambarlı/Hambarlı Malomirovo Маломирово Yambol
  152. Ambarlık/Hambarlık Metliçina Метличина Varna
  153. Anızcık Çerkovna Черковна Silistra
  154. Anlık Domişte Домище Kırcali
  155. Apaz-mahalle Slavçitsa Славчица Razgrad
  156. Apazlar Martino Мартино Kırcali
  157. Arabacı Bozartsi Бозарци Dobriç
  158. Arabacı Djerovo Джерово Kırcali
  159. Arabacı Gurgulitsa Гургулица Kırcali
  160. Arabacı Kolari Колaри Tırnovo
  161. Arabacı Kolarovo Коларово Stara Zagora
  162. Arabacı Kolartsi Коларци Dobriç
  163. Arabacı-köy Kolarovo Коларово Haskovo
  164. Arabacı-ova Kolarovo Коларово Stara Zagora
  165. Arabacılar Kolarovo Коларово Silistra
  166. Araklar Kruşovo Крушово Dobriç
  167. Arap-hoca Vidintsi Видинци Yambol
  168. Arap-mahalle Çernevo Чернево Stara Zagora
  169. Arap-ova Çerniçani Черничани Plovdiv
  170. Arap-ova Suşutsa Сушуца Plovdiv
  171. Arap-ova Zlato Vrıh Злато Връх Plovdiv
  172. Araplar Aprilovo Априлово Tırgovişte
  173. Araplar General Kolevo Генерал Kолево Varna
  174. Araplar Polkovnik Dyakovo Полковник Дяково Dobriç
  175. Araplı Çernozem Чернозем Yambol
  176. Aratmaca Poprudjanovo Попруджаново Silistra
  177. Arazlı Erovets Еровец Kırcali
  178. Ardaşlı Mıglişta Мъглища Stara Zagora
  179. Arı-köy Sredno Selo Средно Село Tŭrnovo
  180. Arkarı-mahalle Kamenna Каменна Pleven
  181. Armutçuk Kruşovitsa Крушовица Tırnovo
  182. Armutçuk Kruşovitsa Крушовица Pleven
  183. Armutlu Prisadets Присадец Yambol
  184. Armutlu Kruşak Крушак Dobriç
  185. Armutlu Kruşari Крушари Dobriç
  186. Armutlu Kruşeto Крушето Tırnovo
  187. Armutlu Kruşevo Крушево Plovdiv
  188. Armutlu Kruşitsa Крушица Kırcali
  189. Armutlu Kruşovene Крушовене Tırnovo
  190. Armutlu Sakartsi Сакарци Yambol
  191. Armutluk Kruşata Крушата Pazardjik
  192. Arnavut/Arnaut Poroişte Пороище Razgrad
  193. Arnavut-köy Dolina Долина Dobriç
  194. Arnavut-köy Draganovo Драганово Burgas
  195. Arnavut-köy Elşitsa Елшица Plovdiv
  196. Arnavut-köy Gugutka Гугутка Kırcali
  197. Arnavut-köy İreçekovo Иречеково Yambol
  198. Arnavutlar Albantsi Албанци Kırcali
  199. Arnavutlar Makedonka Македонка Dobriç
  200. Arnavutlar Rudnik Рудник Varna
  201. Arnavutlu Paisiy Паисий Tırnovo
  202. Arpaç Bogorovo Богорово Yambol
  203. Arslan Lıvino Лъвино Razgrad
  204. Arslan-hoca Tyutyundje Тютюндже Kırcali
  205. Arslan-köy Lıvovo Лъвово Kırcali
  206. Arslanlar Lıvska Лъвско Kırcali
  207. Artaklar Kruşare Крушаре Sliven
  208. As-mahalle Arsovo Арсово Şumen
  209. Ası-koru Ravnogor Равногор Pazardjik
  210. Ası-köy/Has-köy Dobri Voynikov Добри Войников Şumen
  211. Asıl-köy Telerig Телериг Dobriç
  212. Asıllar/Asiller Krasen Dol Красен Дол Şumen
  213. Asırlık Rogozovo Рогозово Kırcali
  214. Aslar Naum Наум Şumen
  215. Aslı-beyli Blıskovo Блъсково Varna
  216. Asvalt-köy/Asfat-köy Glavinitsa Главиница Silistra
  217. Aşağı-ada Ostrovitsa Островица Kırcali
  218. Aşağı-çiflik Georgi Traykov Георги Трайков Varna
  219. Aşağı-çit-aklar Dolno Voyvodino Долно Войводино Haskovo
  220. Aşağı-Hüseyinler Dolna Hubavka Долна Хубавка Tırgovişte
  221. Aşağı-isiva Dolno İzvorovo Долно Изворово Stara Zagora
  222. Aşağı-kab-dağ Dolna Kabda Долна Кабда Tırgovişte
  223. Aşağı-keçeliler Dolno Kozarevo Долнo Козарево Tırgovişte
  224. Aşağı-koca-Ömer Samodiva Самодива Kırcali
  225. Aşağı-köy Dolentsi Доленци Kırcali
  226. Aşağı-Musa-Bey Dolni İzvor Долни Извор Dobriç
  227. Aşağı-orman/Orman Laskerovo Ласкеровo Blagoevgrad
  228. Aşağı-Rahova Dolna Oryahovitsa Долнo Оряховица Tırnovo
  229. Aşağı-Rahova Dolno Rehovo Долнo Рехово Silistra
  230. Aşağı-dere-köy Sokolovtsi Соколовци Smolyan
  231. Aşağı-karalar Dolna Krepost Долна Крепост Kırcali
  232. Aşağı-mahalle Dolna Mahala Долна Махала Silistra
  233. Aşağı-sahrane Dolno Sahrane Долно Сахране Stara Zagora
  234. Aşağı-Turgan Dolna Turgan Долно Турган Radomir
  235. Aşağı-Übrü-eren Dolnoseltsi Долноcелци Kırcali
  236. Aşağı-singarya Hadjidimovo Хаджидимово Blagoevgrad
  237. Aşağı-Voden Dolni Voden Долни Воден Plovdiv
  238. Aşaklı Borisovo Борисово Yambol
  239. Aşarı-köy Desetkari Десеткари Kırcali
  240. Aşık-ova Pevets Певец Tırgovişte
  241. Aşık-sinekli Kirilovo Кирилово Stara Zagora
  242. Aşıklar Lyubliçevo Любличево Tırgovişte
  243. Aşıklar Pesnopoy Песнопой Kırcali
  244. Aşıklar Pevtsite Певците Plovdiv
  245. Aşıklar Rani List Рани Лист Kırcali
  246. Aşıklar Samuil Самуил Razgrad
  247. Aşıklı Kınçevo Кънчево Stara Zagora
  248. Aşlıca Prisad Присад Dobriç
  249. At-alan Konçe Конче Kırcali
  250. At-koru Savoyski Савойски Kyustendil
  251. At-köy Konevo Конево Razgrad
  252. Atanas-köy Atanasova Атанасова Burgas
  253. Atlar Jrebçevo Жребчево Sliven
  254. Atlar Sıedinenie Съединение Tırgovişte
  255. Atlı Drajevo Дражево Yambol
  256. Atlı-oğlu Konevo Конeво Sliven
  257. Atmacalar Sokolino Соколино Kırcali
  258. Avcı-doğancı Lovets Ловец Stara Zagora
  259. Avdalar Lovets Ловец Tırgovişte
  260. Avdalar Zayçari Зайчари Sliven
  261. Avlan-köy Stara Reçka Стара Речка Tırgovişte
  262. Avlu-köy Jivkovo Живково Sofia
  263. Avrat-alan Koprivştitsa Копривщица Sofia
  264. Ay-demir Silistra Силистра Silistra
  265. Ay-doğdu İskra Искра Silistra
  266. Ay-doğdu İzgrev Изгрев Şumen
  267. Ay-doğdu Zvezdel Звездел Silistra
  268. Ay-durmuş Zornitsa Зорница Haskovo
  269. Ay-kulak Meçe Uho Мече Ухо Kırcali
  270. Ay-orman Polyana Поляна Dobriç
  271. Ayazlar Svetlen Светлен Tırgovişte
  272. Ayazma Voditsi Водици Varna
  273. Aydın-Bey Svetlik Светлик Dobriç
  274. Aydın-köy Aydınovo Айдъново Plovdiv
  275. Aydın-köy Meçovo Мечово Tırgovişte
  276. Aydın-ova İsperihovo Исперихово Pazardjik
  277. Aydınlar Svetlina Светлина Haskovo
  278. Aydınlı Zora Зора Stara Zagora
  279. Aydos Aytos Айтос Burgas
  280. Aygır-dere Djrebovo Джребово Smolyan
  281. Aygır-köy Piştigovo Пиштигово Pazardjik
  282. Ayı-orman Stefanovo Сtефаново Dobriç
  283. Ayladın/Alaeddin Bistra Бистра Tırgovişte
  284. Ayran Mitenitsa Митеница Plovdiv
  285. Ayran Orizari Оризари Plovdiv
  286. Ayran/Ayran-köy Mleçen Млечен Varna
  287. Ayva-altı Pod Ayva Под Айва Razgrad
  288. Ayvacık Dyulevo Дюлево Burgas
  289. Ayvacık Dyulevo Дюлево Pazardjik
  290. Ayvacık-dere-köy Dyulevo Дюлево Burgas
  291. Ayvacık Dyulino Дюлино Varna
  292. Ayvacık Dyulitsa Дюлица Kırcali
  293. Ayvacık Pançevo Панчево Kırcali
  294. Ayvacık Zvezda Звезда Burgas
  295. Ayvalık Blagun Благун Kırcali
  296. Ayvat-köy Malık Zvenimir Малък Звенимир Silistra
  297. Azap-köy Veselinovo Веселиново Yambol
  298. Azaplar Polkovnik Dyakovo Полковник Дяково Dobriç
  299. Azaplar Skrivina Скривина Kırcali
  300. Azaplı Karanovo Караново Burgas
  301. Azaplı Svoboden Свободен Stara Zagora
  302. Aziziye Teliş Телиш Pleven
  303. Azmak Ludza Лудза Burgas
  304. Azmanlar Azmanite Азманите Gabrovo
  305. Baba Nedelkovo Неделково Pernik
  306. Baba-mahalle Baştino Бащино Stara Zagora
  307. Babalar Baştinovo Бащиново Kırcali
  308. Babalar-yeni-mahalle Tatkovo Татково Kırcali
  309. Bacalar Bedrovo Бедрово Kırcali
  310. Badarlı Vinitsa Виница Plovdiv
  311. Bağ-tarla Lozovo Лозово Burgas
  312. Bağlar/Ballar Lozenets Лозенец Burgas
  313. Bahadırlar Padrino Падрино Tırgovişte
  314. Bahar/Baylar Kolobir Колобир Silistra
  315. Bahar-köy Polkovnik Taslakov Полковник Таслаков Silistra
  316. Baharlar Bahasko Бахаско Kırcali
  317. Bahaslı Dunavitsi Дунавици Stara Zagora
  318. Bahçalar Gradinka Градинка Tırgovişte
  319. Bahşişler/Bahşışlar Drinovo Дриново Tırgovişte
  320. Bakacık Medevtsi Медевци Kırcali
  321. Bakiler Doborsko Доборско Kırcali
  322. Bakılır Bakalite Бакалите Kırcali
  323. Bal-pinar Kubrat Кубрат Razgrad
  324. Bal-pınar-yenice Medoveve Медовеве Razgrat
  325. Balâ-burgaz Gorna Kula Горна Кула Kırcali
  326. Balaban Yagodina Ягодина Smolyan
  327. Balaban-mahalle Vetrintsi Ветринци Tırnovo
  328. Balabanlar Razdeltsi Расделци Tırgovişte
  329. Balabanlar Zlatoklas Златоклас Silistra
  330. Balabanlar /Balabanlı Balabanovo Балабаново Kırcali
  331. Balabanlı Edrovo Едрово Stara Zagora
  332. Balabanlı Gorazd Горазд Ruse
  333. Balabanlı Velikan Великан Haskovo
  334. Balca Medovitsa Медовица Kırcali
  335. Balcı-bük Meden Buk Меден Бук Kırcali
  336. Balcı-köy Medova Медова Burgas
  337. Balcı-Omur Medovina Медовина Tırgovişte
  338. Balcılar Medovo Медово Stara Zagora
  339. Balçık Balçik Балчик Tolbuhin
  340. Baldır-köy/Bıldır-köy Tutrakantsi Тутраканци Varna
  341. Bali-Efendi Knyajevo Княжево Sofia
  342. Balık Ribino Рибино Kırcali
  343. Balık-dere Ribnitsa Рибница Smolyan
  344. Balıklı Ruda Руда Stara Zagora
  345. Balıklı-dere/Balaklı-dere Riben Dol Рибен Дол Smoljan
  346. Ballı-pınar Meden Kladenets Меден Кладенец Yambol
  347. Ballıca Stojer Стожер Dobriç
  348. Baltacı-yeni-köy Bradvari Брадвари Silistra
  349. Baltacılar Sekirovo Секирово Plovdiv
  350. Baraklar Baratsi Бараци Kırcali
  351. Baraklar Efreyter Bakalovo Ефрейтер Бакалово Dobriç
  352. Baraklı Orizare Оризаре Burgas
  353. Baraklı Pryaporets Пряпорец Stara Zagora
  354. Bardakçı Bırduçe Бърдуче Pazardjik
  355. Barık Zavet Завет Burgas
  356. Baş-hasırcık Presentsi Пресенци Tırgovişte
  357. Baş-köy Jeravna Жеравна Sliven
  358. Baş-ören Strainsko Страинско Kırcali
  359. Baş-pınar Polk
  360. Sveştarovo Полк
  361. Свещарово Dobriç
  362. Baş-saçlı Sadovitsa Садовица Kırcali
  363. Baş-viran Yavorovo Яворово Kırcali
  364. Başalı Pırvenets Първенeц Yambol
  365. Başatlı Jrebino Жребино Yambol
  366. Başı-kır Glavinitsa Главиница Pazardjik
  367. Başlar Pırvan Първан Tırgovişte
  368. Bata-kanlı Konstantinovets Константиновец Stara Zagora
  369. Batacık Bata Бата Burgas
  370. Batak Batak Батак Pazardjik
  371. Batanlar Temelkovo Темелково Pernik
  372. Bay-kocalar Baykovo Байково Şumen
  373. Baya-köy Dolno Ezerovo Долно Езерово Burgas
  374. Bayaç-köy Bayaçevo Баячево Dobriç
  375. Bayasıllı Dunavtsi Дунавци Stara Zagora
  376. Bayır-mahalle Çukata Чуката Tırnovo
  377. Bayır-mahalle Strımna Стръмна Tırnovo
  378. Bayır-yeni-mahalle Ritlina Ритлина Burgaz
  379. Baykal-beşli Boril Борил Pleven
  380. Bayraktar-mahalle Aleksandrovo Александрово Montana
  381. Bayraktar-mahalle Pryaporets Пряпорец Kırcali
  382. Bayram-alan Dobra Polyana Добра Поляна Burgas
  383. Bayram-dere Prilep Прилеп Burgas
  384. Bayram-dere Veselinovo Веселиново Şumen
  385. Bayram-köy Austa Ауста Kırcali
  386. Bayram-pınar Dyankovo Дйанковo Dobriç
  387. Bayramlı-köy Velikdençe Великденче Tırgovişte
  388. Bederli Stefan Stambolovo Стефан Стамболово Tırnovo
  389. Bekçi Polyatsite Поляците Varna
  390. Bekir-Ağa-mahallesi Bosilek Босилек Kırcali
  391. Bektaşlar/Beştaşlar Bektaşi Бекташи Kırcali
  392. Bel-gratçık Belogradçik Белоградчик Vidin
  393. Belenli Rıjenovo Ръженово Haskovo
  394. Benli-köy Krıšolak Кръшолак Tırgovişte
  395. Beş-kuyucuk Peti Kladentsi Пети Клaденци Tırnovo
  396. Beş-pınar Pet Kladentsi Пет Клaденци Ruse
  397. Beş-taşlar Paprat Папрат Kırcali
  398. Beş-tepe Pet Mogili Пет Могили Şumen
  399. Beş-tepe Pet Mogili Пет Могили Sliven
  400. Beşli Boril Борил Tırnovo
  401. Bey-alan Knyajeva Polyana Княжева Поляна Razgrad
  402. Bey-köy Bolyarino Болярино Plovdiv
  403. Bey-köy Golemantsi Големанци Haskovo
  404. Bey-köy Karavelovo Каравелово Yambol
  405. Bey-mahalle Gospodarovo Господарoво Burgas
  406. Bey-pınar Bolyarski İzvor Болярски Извор Haskovo
  407. Bey-pınar Sredişte Средище Stara Zagora
  408. Bey-Vırbovka Vırbovka Върбовка Tırnovo
  409. Beyci-oğlu Bolyartsi Болярци Varna
  410. Beygirli/Bekirli Konevo Конево Şumen
  411. Beyler-çiftlik Simeonovo Симеоново Sofia
  412. Beyli Mlada Gvardiya Мала Гвардия Varna
  413. Bezirgan-köy Kuptsite Купците Kırcali
  414. Bezirgan/Bazirgan Miletiç Милетич Plovdiv
  415. Bezirgân-köy Tıpçileştovo Тъпчилещово Tırgovişte
  416. Biçerli Golyamo Dryanovo Голямо Дряново Stara Zagora
  417. Bilek-Ahmet-mahalle Kitka Китка Burgas
  418. Bitlice Staroselets Староселец Sliven
  419. Boğalı Bikovo Биково Sliven
  420. Boğaz Prolom Пролом Plovdiv
  421. Boğaz-dere Şivarovo Шиварово Burgas
  422. Boğaz Kesen Presyan Пресян Tırgovişte
  423. Boğaz-kesen Preseçen Пресечен Varna
  424. Boğdanlı Snop Сноп Dobriç
  425. Bohçalar Kaolinovo Коалиново Şumen
  426. Bokluca Radoynovo Радойново Burgas
  427. Bolluk-su Draganovets Драгановец Tırgovişte
  428. Borazan Trebaç Требач Razgrad
  429. Bostan-mahalle Bostanite Бостаните Vidin
  430. Bostancılar Bostantsi Бостанци Kırcali
  431. Boyacı-köy Bagra Багра Kırcali
  432. Boyacılar Bagryanka Багрянка Kırcali
  433. Boyacılar Peevsko Пеевско Kırcali
  434. Boyacılar Zvinitsa Звиница Burgas
  435. Boyalar Vişna Вишна Burgas
  436. Boz-ağaç Bryastovo Брястово Sliven
  437. Boz-alan Orlino Орлино Pazardjik
  438. Boz-doğancı Grudevo Грудево Stara Zagora
  439. Boz-kırı Pişurka Пишурка Montana
  440. Boz-yurt Jitnitsa Житница Dobriç
  441. Bölücek Razdelna Разделна Stara Zagora
  442. Buğdaylı Beloklas Белоклас Dobriç
  443. Buğdaylı-çamurlu Jiten Житен Dobriç
  444. Buhlar Buhovtsi Буховци Tırgovişte
  445. Bulanık Mitnitsa Митница Şumen
  446. Bulutlar Mıglene Мъглене Kırcali
  447. Bunaklı Kirilovo Кирилово Haskovo
  448. Burgucu Gorno Aleksandrovo Горно Александрово Sliven
  449. Burgucu-köy Polyana Поляна Elhovo
  450. Burhanlar Edinakoztsi Единакозци Varna
  451. Burhanlar Radan Voyvoda Радан Войвода Şumen
  452. Bursacık Brusino Брусино Kırcali
  453. Buruncuk Prosenik Просеник Burgas
  454. Burunlu Peyçinovo Пейчиново Ruse
  455. Burunsuz Malko Borisovo Малко Борисово Stara Zagora
  456. Bükünceli (Bükürceli) Tserkovski Церковски Burgas
  457. Büyük-ada Ostrovo Острово Razgrad
  458. Büyük-boyalık Şarkovo Шарково Yambol
  459. Büyük-çamurlu Golyama Smolnitsa Голяма Смолница Dobriç
  460. Büyük-derbent Golem Derbent Голем Дербент Yambol
  461. Büyük-dere Plovdivtsi Пловдивци Smolyan
  462. Büyük-dere Kadınçe Кадънче Kırcali
  463. Büyük-dere Golyama Bara Голяма Бара Kırcali
  464. Büyük-dere Boruştitsa Борущица Stara Zagora
  465. Büyük-dere Plovdivtsi Пловдивци Smolyan
  466. Büyük-erceli Dobrovolets Доброволец Kırcali
  467. Büyük-hediyatlar Podgorets Подгорец Burgas
  468. Büyük-ip-dere Dragonovo Драгоново Kırcali
  469. Büyük-kokarca Golem Porovets Голeм Поровец Razgrad
  470. Büyük-koru-köy Golyamo Konare Голямо Конаре Plovdiv
  471. Büyük-köy Golemo Selo Големо Село Kyustendil
  472. Büyük-köy Golemo Selo Големо Село Stara Zagora
  473. Büyük-oba Tija Тижа Stara Zagora
  474. Büyük-örencik Krepost Крепост Haskovo
  475. Büyük-pınar Bistrets Бистрец Burgas
  476. Büyük-tekkeler Golyamo Tsirkovişte Голямо Църковище Tırgovişte
  477. Büyük-yalılar Rusalya Русаля Tırnovo
  478. Büyük-yeni-köy Golemo Novo Selo Големо Ново Село Tırgovişte
  479. Büyük-derbent Golem Dervent Голем Дервент Yambol
  480. Büyüklü/Bıyıklı Vinarsko Винарско Burgas
  481. Cabirler Planinets Планинец Kırcali
  482. Cadı-göl Lyubenovo Любеново Stara Zagora
  483. Cafer Solnik Солник Varna
  484. Cafer-Fakı Zahari Stoyanovo Захари Стояново Dobriç
  485. Caferçe Elena Елена Haskovo
  486. Caferler Sevar Севар Razgrad
  487. Caferli Kiçevo Кичево Varna
  488. Caferli Savin Савин Razgrad
  489. Caferli-üç-orman Trigortsi Тригорци Dobriç
  490. Cambazlar Kaloyanets Калоянец Stara Zagora
  491. Cami-cedit-atik Srınsko Срънско Kırcali
  492. Can-başlı Duşinkovo Душинково Kırcali
  493. Can-kardaş Bratovo Братово Burgas
  494. Cebel Ayvalı Gorsko Dyulevo Горско Дюлево Kırcali
  495. Cebil-oğullar Gledka Гледка Kırcali
  496. Cebiller Planinets Планинец Kırcali
  497. Celep-köprü Mostino Мостино Burgas
  498. Celepler Djelepsko Джелепско Kırcali
  499. Celil-oğullar Dihanovtsi Дихановци Kırcali
  500. Celiller Pravdolyub Правдолюб Kırcali
  501. Cembek-mahalle Nikolaevo Николаево Montana
  502. Cemeren Gabır Габър Burgas
  503. Cevizli Oreşak Орешак Varna
  504. Cevizli-kalfa Miladinovtsi Миладиовци Tırgovişte
  505. Cin-koca Djinot Джинот Yambol
  506. Cin-ova Djinovo Джиново Sliven
  507. Civel Nikola Kozlevo Никола Козлево Şumen
  508. Civirli Dragovo Драгово Burgas
  509. Cizdar-köy/Cızlar-köy Dobrina Добрина Varna
  510. Cizdar-köy Pripek Припек Varna
  511. Corno Jernov Жернов Pleven
  512. Cuma-i-balâ Blagoevgrad Благоевград Blagoevgrad
  513. Cumalı Hadji Marinovo Хаджи Mариново Burgas
  514. Cumalı Jitosuyat Житосуят Burgas
  515. Cumalı Sborişte Сборище Sliven
  516. Cumaya Sbor Сбор Pazard∆ik
  517. Cumaya-köy Sborsko Сборско Burgas
  518. Cumaya-köy Sborino Сборино Kırcali
  519. Curanlı Kalitinovo Калитиново Stara Zagora
  520. Çadırlı Sennik Сенник Gabrovo
  521. Çakal-köy Çakalarovo Чакаларово Kırcali
  522. Çakallar Çakaltsi Чакалци Kırcali
  523. Çakallar Donkino Донкино Gabrovo
  524. Çakallar İskra Искра Gabrovo
  525. Çakarcı Gradina Градина Plovdiv
  526. Çakırca Vrançantsi Вранчанци Dobriç
  527. Çakırlar Yasno Pole Ясно Поле Plovdiv
  528. Çakırlar Yastreb Ястреб Kırcali
  529. Çakmaklar Çakmatsi Чакмаци Kırcali
  530. Çal-cedit Çal Чал Kırcali
  531. Çalgıcı-köy/Çalıcı-köy Svirçevo Свирчево Tırgovişte
  532. Çalı-kavak Riş Риш Şumen
  533. Çalı-köy Stari Çal Стари Чал Kırcali
  534. Çalı-mahalle Dıbravino Дъбравино Varna
  535. Çalıklar Trınitsa Тръница Varna
  536. Çam-çiftlik Borovo Борово Blagoevgrad
  537. Çam-dere Borov Dol Боров Дол Sliven
  538. Çam-dere Borovitsa Боровица Kırcali
  539. Çam-dere-karamanlar Borovsko Боровско Kırcali
  540. Çamcağız Borika Борика Sofia
  541. Çamlıca Boroviha Боровиха Smolyan
  542. Çamurlu Boryana Боряна Varna
  543. Çamurlu Dinevo Динево Haskovo
  544. Çamurlu Kalino Калина Şumen
  545. Çamurlu Malka Smolnitsa Малка Смолница Dobriç
  546. Çamurlu Şişmanovo Шишманово Sofia
  547. Çamurlu-köy Kalnişte Калнище Tırgovişte
  548. Çanakçı Dolno Paniçarovo Долно Паничaрово Stara Zagora
  549. Çanakçı Gorno Paniçarovo Горно Паничaрово Stara Zagora
  550. Çanakçı Krasen Dol Красен Дол Şumen
  551. Çanakçı Paniçkovo Паничково Kırcali
  552. Çanakçı Rozovo Розово Pazardjik
  553. Çanakçı Staro Paniçarovo Старо Паничaрово Burgas
  554. Çanakçı Yagoda Ягода Stara Zagora
  555. Çanakçık Manuşevtsi Манушевци Tırgovişte
  556. Çanakçılar Paniçare Паничаре Silistra
  557. Çanakçılar Paniçino Паничино Tırgovişte
  558. Çangallı/Çandır Svetulka Светулка Kırcali
  559. Çangarlı Zvıniçevo Звъничево Pazardjik
  560. Çangır-dere Çepintsi Чепинци Smolyan
  561. Çanlar Zvınets Звънец Varna
  562. Çardak Bılgarski Çardak Български Чардак Plovdiv
  563. Çatak Preseka Пресека Kyustendil
  564. Çatak Tiça Тича Şumen
  565. Çataklar/Çitak Çitaşko Читашко Kırcali
  566. Çatal-dere Razsoha Разсоха Tırnovo
  567. Çatal-tepe Elhovo Елхово Stara Zagora
  568. Çatallar Batova Батова Dobriç
  569. Çatallar Tsar Krum Цар Крум Şumen
  570. Çatma Levski Левски Varna
  571. Çatmı Bosilkovtsi Босилковци Ruse
  572. Çavaklar Telçarka Телчарка Kırcali
  573. Çavdar-mahalle Çavdartsi Чавдарци Smolyan
  574. Çavdarlık Rıjitsa Ръжица Burgas
  575. Çavla-köy Stamovo Стамово Stara Zagora
  576. Çavuş-köy Gen
  577. Kantardjievo Ген
  578. Кантарджиево Varna
  579. Çavuş-köy Metodievo Методиево Şumen
  580. Çavuş-mahalle Sofiytsi Софийци Silistra
  581. Çavuş-mahalle Delyanovtsi Деляновци Tırnovo
  582. Çavuş-ova Metodievo Методиево Şumen
  583. Çavuş-ova Tsenovo Ценово Pleven
  584. Çayır Çerniçino Черничино Kırcali
  585. Çayır Teodosievo Теодосиево Tırnovo
  586. Çayır-harman General Kolevo Генерал Колево Dobriç
  587. Çayır-mahalle Hitovo Хитово Dobriç
  588. Çayırlı Reçnitsa Речница Sliven
  589. Çayırlı-göl Senokos Сенокос Dobriç
  590. Çaylak Çayka Чайка Vidin
  591. Çekendin/Çikendin Lilyak Лиляк Tırgovişte
  592. Çekirdekli Kostilkovo Костилково Kırcali
  593. Çelebi-köy Gospodinovo Господиново Varna
  594. Çelebi-köy Sini Rid Сини рид Burgas
  595. Çeli-köy Yarebiçno Яребично Tırgovişte
  596. Çelikler Çilik Чилик Kırcali
  597. Çelikli Stomanevo Стоманево Smolyan
  598. Çelikli Stomantsi Стоманци Kırcali
  599. Çeltikçi Orizovo Оризово Stara Zagora
  600. Çenge Asparuhovo Аспарухово Varna
  601. Çengel Div Dedevo Див Дедево Şumen
  602. Çepelce Planintsa Планинца Burgas
  603. Çepelli Çepelare Чепеларе Plovdiv
  604. Çepine Çepino Чепино Pazardjik
  605. Çepinli Çepintsi Чепинци Sofia
  606. Çerçelen Dıbovan Дъбован Plovdiv
  607. Çerençe Çerença Черенча Şumen
  608. Çergenli/Çerkenli Çerganovo Черганово Stara Zagora
  609. Çeri-başılar Voyvodenets Войводенец Haskovo
  610. Çerkeşli Ferdinandovo Фердинандово Sliven
  611. Çerkeşli Slavyantsi Славянци Burgas
  612. Çerkez-köy Aleksandrovo Александрово Şumen
  613. Çeşme-mahalle Çeşma Чешма Tırnovo
  614. Çeşnegir Sadovo Садово Plovdiv
  615. Çeşnegir-yeni-mahalle Çeçnegirovo Чешнегирово Plovdiv
  616. Çıfıt-kuyusu Yovkovo Йовково Dobriç
  617. Çıkarcı Tsarsko Selo Царско Село Stara Zagora
  618. Çıkrıkçılar Malko Çerkovna Малка Черковна Tırgovişte
  619. Çıkrıkçılar Petrino Петрино Tırgovişte
  620. Çımalı Mıglen Мъглен Burgas
  621. Çıracı Borovo Борово Stara Zagora
  622. Çırpan Çirpan Чирпан Stara Zagora
  623. Çırpılı Klimentinovo Клементиново Plovdiv
  624. Çıtalı Ploska Mogila Плоска Могила Stara Zagora
  625. Çiftlik Dırjaven Държавен Stara Zagora
  626. Çiftlik Lovni Dol Ловни Дол Gabrovo
  627. Çiftlik Radevo Радево Sliven
  628. Çiftlik Zbor Збор Kırcali
  629. Çiftlik-mahalle Bilka Билка Burgas
  630. Çilingir-mahalle Klyuçevo Ключево Kırcali
  631. Çiller Yarebitsa Яребица Silistra
  632. Çirmen Çirmen Чирмен Haskovo
  633. Çit-ak Bela Reka Бела Река Plovdiv
  634. Çit-Ak Tiça Тича Sliven
  635. Çit-ak-i-atik Star Çitak Стар Читак Kırcali
  636. Çit-ak-i-cedit Nov Çitak Нов Читак Kırcali
  637. Çit-ak-vadisi Çitaşko Читашко Kırcali
  638. Çit-aklar Gorno Voyvodino Горно Войводино Haskovo
  639. Çit-aklar Dolno Voyvodino Долно Войводино Haskovo
  640. Çoban Pastirtsi Пастирци Smolyan
  641. Çoban-dere Ovçarovo Овчарово Tırgovişte
  642. Çoban-köy Gorni Çoban Горни Чобан Tırnovo
  643. Çoban-köy Ovçari Овчари Kırcali
  644. Çoban-kuyusu Pastir Пастир Dobriç
  645. Çoban-Nasuh Zagoriçe Загориче Şumen
  646. Çobanlar Ovçartsi Овчарци Kyustendil
  647. Çolak-ova Yavorovo Яворово Stara Zagora
  648. Çok-pınar Vodno Водно Tırnovo
  649. Çomakoğlu Çumakovtsi Чумаковци Sliven
  650. Çorbacılar Çorbadjiysko Чорбаджийско Kırcali
  651. Çorlu Çorlovo Чорлово Belogradçik
  652. Çökek Kitka Китка Varna
  653. Çömlek-köy Botevo Ботево Yambol
  654. Çubuklu Lulitsa Лулица Sliven
  655. Çufallar/ Çulfalar Tŭkaç Тъкач Şumen
  656. Çukur-alan Nizka Polyana Низка Поляна Sliven
  657. Çukur-köy Çukarovo Чукарово Yambol
  658. Çukur-köy Yasenkovo Ясенково Şumen
  659. Çukur-köy Zabırdo Забърдо Smolyan
  660. Çukurlu Pesnopoy Песнопой Plovdiv
  661. Çukur-ova Gabra Габра Sofia
  662. Çukur-ova Trapişte Трапище Razgrad
  663. Çulfa Suşina Сушина Şumen
  664. Çulluk Graf İgnatievo Граф Игнатиево Plovdiv
  665. Dağ-çiftlik Dobrotino Добротино Blagoevgrad
  666. Dağ-erik Gorsko Slivovo Горско Сливово Gabrovo
  667. Dağ-harman Svobodinovo Свободиново Kırcali
  668. Dağ-köy Gorsko Selo Горско Село Tırgovişte
  669. Dağ-köy Gorsko Горско Kırcali
  670. Dağ-mahalle Balkan Балкан Kırcali
  671. Dağ-yeni/Dar-yeni Lyublen Люблен Tırgovişte
  672. Dalakça Kosturino Костурино Şumen
  673. Dalar-göz Ruzitsa Рузица Şumen
  674. Dalgaç Dılgaç Дългач Tırgovişte
  675. Dallıca Çubrika Чубрика Kırcali
  676. Dam-ada Zagrad Заград Silistra
  677. Damar-göz Jilino Жилино Şumen
  678. Damlalı-ehatlar Dolno Slaveykovtsi Долно Славейковци Varna
  679. Damlalı-orta Sredno Slaveykovtsi Средно СлавейковциVarna
  680. Dana-göz Yunets Йунец Varna
  681. Dar-köy Nadarovo Надарово Tırgovişte
  682. Darı-dere Zlatograd Златоград Smolyan
  683. Davulcular Gusla Гусла Şumen
  684. Davulcular Padina Падина Silistra
  685. Davut-beyli Zlatinitsa Златиница Yambol
  686. Davut-ova Davitkovo Давитково Kırcali
  687. Davutlar Davidovo Давидово Tırgovişte
  688. Davutlar Davidovo Давидово Silistra
  689. Davutlar Tsarimir Царимир Plovdiv
  690. Davutlu Kableşkovo Каблешково Burgas
  691. Dede-bal Dedintsi Дединци Tırnovo
  692. Dede-köy Dobri Dol Добри Дол Varna
  693. Dede-köy Dyadovo Дядово Sliven
  694. Dede-köy Dyadovsko Дядовско Kırcali
  695. Dedeler Dedets Дедец Kırcali
  696. Dedeler Dyadovtsi Дядовци Kırcali
  697. Dede-mahalle Dedina Дедина Tırnovo
  698. Değirmenciler Vodeniçarsko Воденичарско Kırcali
  699. Değirmen-dere Gavrailovo Гавраилово Sliven
  700. Değirmen-dere Zerka Зерка Kırcali
  701. Değirmen-dere Melnitsa Мелница Yambol
  702. Değirmen-dere Pırvenets Първенец Plovdiv
  703. Değirmen-köy Vodeniçare Воденичаре Yambol
  704. Değirmen-mahalle Vodeniçarovo Воденичарово Yambol
  705. Değirmen-viran Podrumçe Подрумче Stara Zagora
  706. Değnekler Miladinovtsi Миладиновци Dobriç
  707. Deli-Ahat Kovil Ковил Kırcali
  708. Deli-binleri Yazdaç Яздач Stara Zagora
  709. Deli-gözler-gâvuroğlu Sevdalima Севдалима Kırcali
  710. Deli-Hüseyin-mahalle Golyamo Delçevo Голямо Делчево Varna
  711. Deli-Osmanlar Vladimirovo Владимирово Dobriç
  712. Deli-Sülü Dragomirovo Драгомирово Tırnovo
  713. Deli-Yusuf-kuyusu Loznitsa Лозница Dobriç
  714. Deli-Yusuflar Krasnogor Красногор Silistra
  715. Deliciler Bojak Божак Kırcali
  716. Delne-Bey-köy Semtemvriytsi Септемврийци Dobriç
  717. Delveler Devino Девино Kırcali
  718. Demir-oğullar Doyrantsi Дойранци Kırcali
  719. Demirci-köy Jeljazno Желязно Plovdiv
  720. Demirci-köy Lilkovo Лилково Plovdiv
  721. Demirci-köy Strahilitsa Страхилица Şumen
  722. Demirciler Jelezari Железари Kırcali
  723. Demirciler Jelazartsi Железарци Tırgovişte
  724. Demirciler Jelezkovets Железковец Razgrad
  725. Demirciler Kovaçevets Ковачевец Tırgovişte
  726. Demirciler Kovaçevitsa Ковачевица Blagoevgrad
  727. Demirciler Kovaçevo Ковачево Pazardjik
  728. Demirciler Kovaçevtsi Ковачевци Pernik
  729. Demirciler Kovaçitsa Ковачица Montana
  730. Demirciler Moravitsa Моравица Tırgovişte
  731. Demirciler Novo Jelezari Ново Железари Plovdiv
  732. Demirciler Staro Jelezari Старо Железари Plovdiv
  733. Demircili Kamen Камен Sliven
  734. Demirdeş Jelyazovo Желязово Burgas
  735. Demir-dişli Nayden Gerovo Найден Герово Plovdiv
  736. Demir-hanlı Jelez Желез Şumen
  737. Demir-kapı Jelezni Vrata Железни Врата Sliven
  738. Demir-köy Jelezartsi Железарци Tırnovo
  739. Demir-köy Perunika Перуника Kırcali
  740. Demirler Jelezino Железино Kırcali
  741. Deniz-koyluç Moryantsi Морянци Kırcali
  742. Deniz-köy Koşuta Кошута Varna
  743. Denizler Krasino Красино Kırcali
  744. Denizler Morsko Морско Burgas
  745. Denizler Varnentsi Варненци Silistra
  746. Derbent İzvorsko Изворско Varna
  747. Derbent Prolaz Пролаз Tırgovişte
  748. Derbent Zmeyovo Змейово Stara Zagora
  749. Derbent Debır Дебър Plovdiv
  750. Derbent-dere Prohod Проход Burgas
  751. Dere Dolets Долец Tırgovişte
  752. Dere-başı Sladko Dum Сладко Дум Kırcali
  753. Derecik-köy Debruştitsa Дебрущица Pazardjik
  754. Dere-harman Dolno Vırşilo Долно Вършило Pazardjik
  755. Dere-köy Djanka Джанка Kırcali
  756. Dere-köy Beli Dol Бели дол Kırcali
  757. Dere-köy Golyamo Dolyane Голямо Доляне Tırgovişte
  758. Dere-köy Malko Dolyane Малко Доляне Tırgovişte
  759. Dere-köy Konstantinovo Константиново Varna
  760. Dere-köy Kos Кос Kırcali
  761. Dere-köy Kostena Reka Костена Река Şumen
  762. Dere-köy Petrov Dol Петров Дол Varna
  763. Dere-Köy Potoçe Поточе Kırcali
  764. Dere-köy Poroyna Поройна Plovdiv
  765. Dere-köy Reçitsa Речица Burgas
  766. Dere-köy Struyno Струйно Şumen
  767. Dere-köy Voden Воден Yambol
  768. Dereli Bogdan Богдан Plovdiv
  769. Dereli Gorna Rozitsa Горна Розица Gabrovo
  770. Dere-mahalle Dolets Долец Silistra
  771. Dere-mahalle Dolna Krepost Долна Крепост Kırcali
  772. Dere-mahalle Malık Voden Малък Воден Yambol
  773. Dere-Müsellim Lozenitsa Лозеница Blagoevgrad
  774. Dericiler Kojari Кожари Smolyan
  775. Dermanlar Dermantsi Дерманци Loveç
  776. Derviş İzgrev Изгрев Pleven
  777. Derviş-mahalle Krumovo Крумово Montana
  778. Derviş-Müslim Detelina Детелина Varna
  779. Derviş-tepe Dervişka Mogila Дервишка Могила Haskovo
  780. Desteci/Testeci Jitnitsa Житница Varna
  781. Desteci-köy Jitnitsa Житница Tırnovo
  782. Deveci-köy Dobrin Добрин Dobriç
  783. Deve-dere Kamilski Dol Камилски Дол Kırcali
  784. Devne Devnya Девня Varna
  785. Devren Zmeyovo Змейово Stara Zagora
  786. Dıngırlar Dıngovo Дънгово Kırcali
  787. Dırabollar Ravno Selo Равно Село Tırgovişte
  788. Dikence/Tikence Graniçar Граничар Burgas
  789. Dikenlik /Tekenlik Trınak Трънак Burgas
  790. Dikili-Cafer Golyam Devesil Голям Девесил Kırcali
  791. Dikili-Haluren Devesilitsa Девесилица Kırcali
  792. Dikili-kayınlık Devesilovo Девесилово Kırcali
  793. Dikili-kayrak Malık Devesil Малък Девесил Kırcali
  794. Dikili-taş Pobit Kamık Побит Камък Razgrad
  795. Dikili-taş Stılpişte/Meçka Стълпище/Мечка Ruse
  796. Diksan-mahalle Orlyane Орляне Loveç
  797. Dilciler Gradets Градец Sliven
  798. Dinekli Lozen Лозен Haskovo
  799. Dink-mahalle Dink Динк Plovdiv
  800. Dipsiz-göl Ezerovo Езерово Plovdiv
  801. Dipsiz-höyük Dibsizka Mogila Дибсизка Могила Sliven
  802. Diren-ova Dryanovo Дряново Gabrovo
  803. Diren-ufça Drenovets Дреновец Vidin
  804. Diş Budak /Duş Tubak Yasenovets Ясеновец Razgrad
  805. Diş-budak Osenovo Осеново Varna
  806. Diş-budak Polkovnik Savovo Полковник Савово Dobriç
  807. Dobrucalar Dobrotitsa Добротица Tırgovişte
  808. Doğan-kaya Sokolets Соколец Burgas
  809. Doğan-ova Malo Konare Мало Конаре Pazardjik
  810. Doğan-yuvası Sokolovo Соколово Dobriç
  811. Doğanca Çalıkovi Чалъкови Plovdiv
  812. Doğanca Sokolovo Соколово Burgas
  813. Doğanca/Doğancı Sokolitsa Соколица Plovdiv
  814. Doğancı/Doğanlı Duvanli Дуванли Plovdiv
  815. Doğancı Tırhovo Търхово Gabrovo
  816. Doğancı-köy Sokolentsi Соколенци Kırcali
  817. Doğancıklı Benkovski Бенковски Stara Zagora
  818. Doğancıl Osen Осен Tırgovişte
  819. Doğancılar Sokolartsi Соколарци Sliven
  820. Doğancılar Sokolyane Соколяне Kırcali
  821. Doğancılar /Doğacılar Paisevo Паисево Silistra
  822. Doğanlar Yastrebino Ястребино Tırgovişte
  823. Doğrular Pravda Правда Silistra
  824. Doğuca Zornitsa Зорница Varna
  825. Dokuz-ek Devetintsi Деветинци Burgas
  826. Dolaplar Dolapite Долапите Ruse
  827. Dolaştır Zagrajden Загражден Smolyan
  828. Domuz-orman Mirolyubovo Миролюбово Burgas
  829. Dongurlar Zornitsa Зорница Kırcali
  830. Doruklu Pravdino Правдино Yambol
  831. Doruklu Praventsi Правенци Şumen
  832. Dorutlar Stan Стан Silistra
  833. Dorutlu Pravişte Правище Plovdiv
  834. Dospat Dospat Доспат Smolyan
  835. Doymuşlar Osetenovo Осетоново Stara Zagora
  836. Doymuşlar Sitovo Ситово Silistra
  837. Doyranlar Doyrantsi Дойранци Loveç
  838. Doyranlar Doyrantsi Дойранци Kırcali
  839. Doyranlar Doyrantsi Дойранци Şumen
  840. Doyuranlar Doyransko Дойранско Kırcali
  841. Dökmen Lejarovo Лежарово Yambol
  842. Dörmete Lipets Липец Smolyan
  843. Dumanlı Tseretelovo Церетелово Plovdiv
  844. Dur-Ali Stoykovo Стойково Haskovo
  845. Dur-hanlar Sipey Сипей Kırcali
  846. Dura-Beyler/Durabiller Sınçets Сънчец Kırcali
  847. Dura-bolu Ravno Selo Равно Село Tırgovişte
  848. Durağan Drugan Друган Sofia
  849. Durak-köy Boyan Botove Боян Ботове Haskovo
  850. Duraklar General Tsonkovo Генерал Цонково Silistra
  851. Duraklar Stanets Станец Tırgovişte
  852. Duran Ludogortsi Лудогорци Razgrad
  853. Duran-köy Stoynovo Стойново Tırgovişte
  854. Durak-kulak Blatnitsa Блатница Dobriç
  855. Duranlar Belgun Белгун Dobriç
  856. Duranlar Çekantsi Чеканци Tırgovişte
  857. Durarca-köy/Duracak Stanyantsi Станянци Şumen
  858. Durat-yeni-mahalle Stoevo Стоево Plovdiv
  859. Durbalı-köy Tsarevets Царевец Kırcali
  860. Durlar Durovtsi Дуровци Tırnovo
  861. Durmuş Lozevo Лозево Şumen
  862. Dursun-köy Zdravets Здравец Razgrad
  863. Dursunlu/Tursunlu Samoilovo Самоилово Sliven
  864. Dutlu Çerniçevo Черничево Kırcali
  865. Dutluca/Tutluca-tekke-bolu Kaloyanovo Калояново Sliven
  866. Düdükçeli Svirkovo Свирково Haskovo
  867. Düğüncüler Svatbare Сватбаре Kırcali
  868. Dülger Kruşa Круша Varna
  869. Dülger-mahalle Zidari Зидари Tırgovişte
  870. Dülgerli Dyulgeri Дюлгери Burgas
  871. Düşük-dere Vodni Pad Водни Пад Smolyan
  872. Düz-meşe Ravnovo Равново Tırnovo
  873. Edil-oğullar Edil Едил Kırcali
  874. Edir-hanlı Çobanka Чобанка Kırcali
  875. Efras-keçiler Gorno Kozarevo Горно Козарево Tırgovişte
  876. Efras-kestane Dolno Novkovo Долно Новково Tırgovişte
  877. Eğri-bucak Kıtino Кътино Kırcali
  878. Eğri-dere Ardino Ардино Kırcali
  879. Eğri-dere Kriva Reka Кривa Река Şumen
  880. Ekincik Posev Посев Dobriç
  881. Ekizce Benkovski Бенковски Şumen
  882. Ekizce Bliznets Близнец Sliven
  883. Elciler Jinzifovo Жинзифово Kırcali
  884. Eleç Dobrogled Доброглед Varna
  885. Elekçe/Elesçe Trakiets Тракиец Haskovo
  886. Elemenli Sitovo Ситово Yambol
  887. Eles-Fakı/İlyas Fakı Dobroplodno Доброплодно Varna
  888. Eli-Bey Pçelarovo Пчеларово Dobriç
  889. Eller Stambolovo Стамболово Haskovo
  890. Ellezler İliyno Илийно Tırgovişte
  891. Elma-çukur Yamino Ямино Kırcali
  892. Elma-dere Yabılkovo Ябълково Burgas
  893. Elmalı-kebir Yabılkovets Ябълковец Kırcali
  894. Elvasan-karalar Panayot Hitovo Панайот Хитово Tırgovişte
  895. Emberler Kliment Климент Şumen
  896. Emine Emona Емона Burgas
  897. Emir-Gazi Krakra Кракра Varna
  898. Emir Gazi/Murgazlı Yantra Янтра Tırnovo
  899. Emir-köy Emirsko Емирско Burgas
  900. Emir-köy Suho Dol Сухо Дол Silistra
  901. Emir-oğlu Çistovo Чистово Tırnovo
  902. Emir-oğullar Vojdovo Вождово Kırcali
  903. Emir-oğullar Glavatartsi Главатарци Kırcali
  904. Emirler Boil Боил Silistra
  905. Emirler Dobromirtsi Добромирци Kırcali
  906. Emirler General Kiselovo Генерал Киселово Varna
  907. Emirler Genevo Генево Kırcali
  908. Emirler Kalina Калина Dobriç
  909. Emirler Knezovo Кнезово Kırcali
  910. Emirler Markovo Марково Varna
  911. Emirler Povelya Повеля Tırnovo
  912. Emirler Şoptsi Шопци Kırcali
  913. Emirli Bolyarsko Болярско Yambol
  914. Enbiya-sakallı Naum Наум Dobriç
  915. Enişte Zetovo Зетово Stara Zagora
  916. Er-doğanlı İzgrev Изгрев Sliven
  917. Er-doğanlı Orlovets Орловец Tırnovo
  918. Er-köprü Mostovo Мостово Plovdiv
  919. Ercek Ahryansko Ахрянско Kırcali
  920. Erci Gradina Градина Razgrad
  921. Erci Zementsi Земенци Dobriç
  922. Ereğli Smilets Смилец Pazardjik
  923. Erekli Şipok Шипок Kırcali
  924. Eresiller Snegovo Снегово Burgas
  925. Eres-ova Vresovo Вресово Burgas
  926. Erikli İrali Ирали Burgas
  927. Erikli Kukuryak Кукуряк Kırcali
  928. Erikli Slivak Сливак Şumen
  929. Erikli Slivka Сливка Smolyan
  930. Erkeç Koziçino Козичино Burgas
  931. Ermenli Dragaş Voyvoda Драгаш Войвода Plovdiv
  932. Esetli Momçilovo Момчилово Varna
  933. Esirli Blatets Блатец Sliven
  934. Eski-Arnavutlar Staroselets Староселец Varna
  935. Eski-balabanlar Vazovo Вазово Razgrad
  936. Eski-cuma Tırgovişte Търговище Tırgovişte
  937. Eski-dere Stara Reka Стара Река Plovdiv
  938. Eski-derviş Staro Oryahovo Старо Оряхово Varna
  939. Eski-İstanbolluk Preslav Преслав Şumen
  940. Eski-köy Staro Selo Старо Село Haskovo
  941. Eski-köy Staro Selo Старо Село Vratsa
  942. Eski-köy Staroseltsi Староселци Pleven
  943. Eski-köy Vehtovo Лехтово Şumen
  944. Eski-mahalle Staro Selişte Старо Селище Razgrad
  945. Eski-paslı Lıka Лъка Burgas
  946. Eski-yeni-köy Staro Novo Selo Старо Ново Село Plovdiv
  947. Eski-Zağara Stara Zagora Стара Загора Stara Zagora
  948. Eskiler Vehtino Вехтино Smolyan
  949. Esmerli Murgovo Мургово Kırcali
  950. Esse-beyli Pçela Пчела Yambol
  951. Esse-mahalle Delova Mahala Делова Махала Tırnovo
  952. Eşekçi Nikolaevo Николаево Stara Zagora
  953. Evciler Sredno Gradişte Средно Градище Stara Zagora
  954. Evciler Ravna Gora Равна Гора Haskovo
  955. Evlekler Lyahovo Ляхово Dobriç
  956. Evren-köy Avren Аврен Kırcali
  957. Evrenler Kandilka Кандилка Kırcali
  958. Evrenli Jeleznik Железник Burgas
  959. Ezedenli Kuklitsa Куклица Kırcali
  960. Ezerce Ezerets Езерец Razgrad
  961. Ezi-Bey Paskalevo Паскалево Dobriç
  962. Fakı Fakija Факия Burgas
  963. Fakı-pınar Çubrika Чубрика Kırcali
  964. Farfarlar Veslets Веслец Kırcali
  965. Felekler Nebeska Небеска Kırcali
  966. Ferhatlar Delçevo Делчево Razgrad
  967. Fethi-köy Hrabrovo Храброво Varna
  968. Fındacık Şimnatitsa Шимнатица Kırcali
  969. Fındıcak Leştak Лештак Smolyan
  970. Fındıkçık Lyaskovo Лясково Kırcali
  971. Fındıkçık Lyaskovets Лясковец Haskovo
  972. Fındıklı Leşnikovo Лешниково Haskovo
  973. Fındıklı Lyaskovo Лясково Burgas
  974. Fındıklı Lyaskovo Лясково Stara Zagora
  975. Fındıklı Lyaskovo Лясково Dobriç
  976. Fındıklı Şkorpilovtsi Шкорпиловци Varna
  977. Fındıklı/Pındıklı Vasil Levski Васил Левски Silistra
  978. Fındıklı/Pındıklı Tervel Тервел Yambol
  979. Fida-Bey Velçovo Велчово Tırnovo
  980. Filibe Plovdiv Пловдив Plovdiv
  981. Firuzlu Ovçepoltsi Овчеполци Pazardjik
  982. Fisallar Nenkovo Ненково Kırcali
  983. Fren-Köy Dıb Дъб Kırcali
  984. Fübeller Elenovo Еленово Tırgovişte
  985. Gacallar/Gacullar Malinka Малинка Gabrovo
  986. Gacıl-ova Granitovo Гранитово Yambol
  987. Gag-ova Gagovo Гагово Tırgovişte
  988. Gaipler Strandja Странджа Yambol
  989. Ganollar Dolno Avramovo Долно Аврамово Kırcali
  990. Garipçe Krapets Крапец Dobriç
  991. Gâvur-dere-hoca Penkovtsi Пенковци Kırcali
  992. Gâvur-köy Gurkovo Гурково Dobriç
  993. Gâvur-söğütçük Bılgareevo Българеево Dobriç
  994. Gazi-canlar Kaziçane Казичане Sofia
  995. Gazi-oğullar Bogorov Dol Богоров Дол Kırcali
  996. Gebece Belovo Белово Varna
  997. Gebeş Krivini Кривини Varna
  998. Geçit-köse Lyuti Brod Люти Брод Vratsa
  999. Gedikler Brayagovets Браяговец Kırcali
  1000. Gedikli Çelnik Челник Yambol
  1001. Gelincik Dimitır Ganevo Димитър Ганево Dobriç
  1002. Genç-Ali Mladovo Младово Sliven
  1003. Gerdeli Nevestino Невестино Burgas
  1004. Gerdeme Hlevovo Хлевово Haskovo
  1005. Gerdeme Pitovo Питово Sliven
  1006. Gerdeme Yasenovo Ясеново Burgas
  1007. Geren Bıbel Бъбел Tırgovişte
  1008. Geren Moryantsi Морянци Kırcali
  1009. Gerge-pınar Rosenovo Росеново Burgas
  1010. Gevrekler Kalimantsi Калиманци Varna
  1011. Geyikçiler Rogaçevo Рогачево Dobriç
  1012. Gigen Mahalle Gigenska Mahala Гигенска Махала Pleven
  1013. Giren Belozem Белозем Plovdiv
  1014. Giy-orman Prolez Пролез Dobriç
  1015. Gıygınlı Gaydartsi Гайдарци Kırcali
  1016. Göceci Stan Стан Şumen
  1017. Göcekler Malino Малино Kırcali
  1018. Göcenler Zayçer Зайчер Burgas
  1019. Göç-beyler Dobriç Добрич Yambol
  1020. Göç-beyler Krupişte Крупище Razgrad
  1021. Göçiler Durumçe Дурумче Kırcali
  1022. Göçmenler Bejantsi Бежанци Kırcali
  1023. Göçürlü Brod Брод Haskovo
  1024. Gök-pala Mihailovo Михаилово Stara Zagora
  1025. Gök-tepe Zvezdets Звездец Burgas
  1026. Gök-viran Zvezdal Звездал Kırcali
  1027. Gökçe-dölük Bdintsi Бдинци Varna
  1028. Gökçe-evren Podvis Подвис Burgas
  1029. Gökçe-pınar Siv Kladenets Сив Кладенец Kırcali
  1030. Gökçe-su Sinya Voda Синя Вода Razgrad
  1031. Göklemez Usoyko Усойко Kyustendil
  1032. Göklemezler Stremtsi Стремци Kırcali
  1033. Göklemezler-dere-mahalle Stremovo Стремово Kırcali
  1034. Göl-çiftlik Blatino Блатино Kyustendil
  1035. Göl-kara-ağaç Brestitsa Брестица Dobriç
  1036. Göl-köy Lokvata Локвата Tırnovo
  1037. Göl-pınar Bistrentsi Бистренци Ruse
  1038. Gölcük General Geşevo Генерал Гешево Kırcali
  1039. Gölcük Lebed Лебед Kırcali
  1040. Göle-köy Zasmyano Засмяно Varna
  1041. Göller İzbul Избул Şumen
  1042. Gönüllü (Gün-eli)-mahalle Lyubenova Mahala Любенова Махала Sliven
  1043. Göre Vidno Видно Dobriç
  1044. Göreci Ognyanovo Огняново Sofia
  1045. Görücü Preslaven Преславен Stara Zagora
  1046. Göz-eken Kozyakgrad Козякград Burgas
  1047. Gurbet Stranko Странко Haskovo
  1048. Gücenler Zayçar Зайчар Burgas
  1049. Güç-eri Preselka Преселка Şumen
  1050. Güdüller Çerepovo Черепово Haskovo
  1051. Güğümlü Krumovo Крумово Yambol
  1052. Gül Roza Роза Şumen
  1053. Gül-pınar Rozov Kladenets Розов Кладенец Stara Zagora
  1054. Güler Rozino Розино Kırcali
  1055. Güller Rujitsa Ружица Şumen
  1056. Güller-köy Alekovo Алеково Silistra
  1057. Gün-doğdu İzgrev Изгрев Varna
  1058. Gün-eli Lyubenets Любенец Sliven
  1059. Gün-eli Lyubenovo Любеново Haskovo
  1060. Gün-eli Pripek Припек Kırcali
  1061. Gün-yalısı Slınçevo Слънчево Varna
  1062. Gündüzler Çerna Voda Черна Вода Tırgovişte
  1063. Gündüzler Dennitsa Денница Yambol
  1064. Gündüzler Zornitsa Зорница Smolyan
  1065. Güne-köy Koprets Копрец Tırgovişte
  1066. Gürgen Gaberovo Габерово Haskovo
  1067. Gürgencik Popkralevo Попкралево Silistra
  1068. Gürgen-köy Gaberovo Габерово Burgas
  1069. Gürgenli Gaber Габер Dobriç
  1070. Gürgenli Gabritsa Габрица Şumen
  1071. Güvece Zvinartsi Звинарци Razgrad
  1072. Güvençler Gılıbets Гълъбец Haskovo
  1073. Güvendikli Podkrepa Подкрепа Haskovo
  1074. Güvenli Gılıbinka Гълъбинка Tırgovişte
  1075. Güveren/Güvüren Zvezdel Звездел Kırcali
  1076. Güz-eli Peşakovo Пешаково Vidin
  1077. Güzel-Gani Krasino Красино Kırcali
  1078. Güzel-hatip Sladko Dum Сладко Дум Kırcali
  1079. Güzelce-alan Kamenovo Каменово Razgrad
  1080. Habip Vladimirovtsi Владимировци Razgrad
  1081. Habipçe Lyubimets Любимец Haskovo
  1082. Hacı Hadjiyte Хаджийте Gabrovo
  1083. Hacı-Abdul-mahallesi Omur Омур Razgrad
  1084. Hacı-Ahmetler Pçelartsi Пчеларци Tırgovişte
  1085. Hacı-ayvalı Daskal Atanasovo Даскал Атанасово Stara Zagora
  1086. Hacı-balabanlı Dragantsi Драганци Burgas
  1087. Hacı-Bayram Hadji Dimitir Хаджи Димитър Dobriç
  1088. Hacı-fakılar General Dobrevo Генерал Добрево Razgrad
  1089. Hacı-Hamza Boevitsa Боевица Sofia
  1090. Hacı-Hüseyin-mahalle Nadejda Надежда Haskovo
  1091. Hacı-İlyas/Hacı Eles Borisovgrad Борисовград Plovdiv
  1092. Hacı-Kamber-mahalle Matovtsi Матовци Razgrad
  1093. Hacı-köy Blagovets Благовец Dobriç
  1094. Hacı-köy Blaguntsi Благунци Haskovo
  1095. Hacı-köy Botka Ботка Kırcali
  1096. Hacı-köy Brestovo Брестово Kırcali
  1097. Hacı-köy Bukak Букак Tırgovişte
  1098. Hacı-köy Slivarka Сливарка Kırcali
  1099. Hacı-köy Yerusalimovo Йерусалимово Haskovo
  1100. Hacı-mahalle Hadjiysko Хаджийско Kırcali
  1101. Hacı-mahalle Çegantsi Чеганци Kırcali
  1102. Hacı-mahalle Çerkaski Черкаски Montana
  1103. Hacı-mahalle Gorno Hadjiyska Горно Хаджийска Tırnovo
  1104. Hacı-mahalle Struya Струя Burgas
  1105. Hacı-Mehmetler Odılçensko Одълченско Kırcali
  1106. Hacı-Musa Morava Морава Tırnovo
  1107. Hacıoğlu – pazarcık Tolbuhin Толбухин Dobriç
  1108. Hacı-oğullar Hadjievtsi Хаджиевци Kırcali
  1109. Hacı-Sinanlar/Hacı-Hasanlar Benkovski Бенковски Varna
  1110. Hacı-Yürük Duşka Душка Kırcali
  1111. Hacı-Yürük Opaka Опака Tırgovişte
  1112. Hacılar Vransko Вранско Kırcali
  1113. Hacılar Padina Падина Kırcali
  1114. Hacılı Yunatsite Йунаците Pazardjik
  1115. Halaç-dere Brezen Брезен Kırcali
  1116. Halil-hoca-mahalle Dragovtsi Драговци Tırgovişte
  1117. Halit-köy Kruşevo Крушево Plovdiv
  1118. Hallaç-dere Hallaç Халлач Kırcali
  1119. Hallaçlar Jitnitsa Житница Kırcali
  1120. Hallaçlı Drındar Дръндар Varna
  1121. Hallaçlı Odrintsi Одринци Kırcali
  1122. Hallar Başevo Башево Kırcali
  1123. Halvacı Mayor Uzunovo Майор Узуново Vidin
  1124. Halvacı-köy/Halvacılar Rudina Рудина Burgas
  1125. Halvacılar Halvadjiysko Халваджийско Tırgovişte
  1126. Halvacı-yenice-köy Tsar Asen Цар Асен Tırgovişte
  1127. Hamursuz Rıjena Ръжена Stara Zagora
  1128. Hamza-köy Bankovets Банковец Tırgovişte
  1129. Hamza-mahalle Usoyna Усойна Tırnovo
  1130. Hamza-ören Bezmer Безмер Yambol
  1131. Hamzaç Dıbovets Дъбовец Haskovo
  1132. Hamzalar Dobrinovo Добриново Kırcali
  1133. Hamzalar Filaretovo Филаретово Sliven
  1134. Hamzalar Hrabrovo Храброво Dobriç
  1135. Hamzalar Kruşka Крушка Kırcali
  1136. Hamzalar Zelenikovo Зелениково Plovdiv
  1137. Hamzalar Borilovo Борилово Stara Zagora
  1138. Haralı /Hardallı Koriten Коритен Dobriç
  1139. Harami-dere Razboyna Разбойна Burgas
  1140. Hardallar Golyama Çinka Голяма Чинка Kırcali
  1141. Harman-köy Buzovgrad Бузовград Stara Zagora
  1142. Harman-kuyusu Kardam Кардам Dobriç
  1143. Harmanlı Harmanli Харманли Haskovo
  1144. Harmanlık Dıbovnik Дъбовник Dobriç
  1145. Has-beyli Dobrinovo Добриново Burgas
  1146. Has-keçiciler Dolno Kozarevo Долно Козарево Tırgovişte
  1147. Has-kestane Gorno Novkovo Горно Новково Tırgovişte
  1148. Has-köy Dobrotitsa Добротица Silistra
  1149. Has-köy Haskovo Хасково Haskovo
  1150. Has-köy Krın Крън Stara Zagora
  1151. Has-Köy Sladun Сладун Haskovo
  1152. Hasan-babalar Baştino Баштино Kırcali
  1153. Hasan-beyli İzgrev Изгрев Yambol
  1154. Hasan-dere Reçani Речани Smolyan
  1155. Hasan-fakı Palatitsa Палатица Tırgovişte
  1156. Hasan-fakı Graniçarevo Граничарево Silistra
  1157. Hasan-kova Borikovo Бориково Smolyan
  1158. Hasan-kova Loveç Ловеч Şumen
  1159. Hasan-köy Kadınka Кадънка Kırcali
  1160. Hasan-köy Asenets Асенец Smolyan
  1161. Hasan-köy Tsar Asen Цар Асен Tırgovişte
  1162. Hasan-mahalle Golyama Voda Голяма Вода Razgrad
  1163. Hasan-oğlu Aleksandrovo Александрово Yambol
  1164. Hasan-oğullar Dobrintsi Добринци Kırcali
  1165. Hasan-ova Evdokiya Евдокия Şumen
  1166. Hasan-terzi Kroyaç Крояч Razgrad
  1167. Hasanca Asenovets Асеновец Dobriç
  1168. Hasanlar Getsovo Гецово Razgrad
  1169. Hasanlar Kiselets Киселец Tırgovişte
  1170. Hasanlar Stoyanovtsi Стояновци Tırnovo
  1171. Hasanlar Yasanite Ясаните Gabrovo
  1172. Hasat Krin Крин Stara Zagora
  1173. Hasçı-köy Makariopol Макариопол Tırgovişte
  1174. Hası-köy Svoboditsa Свободица Tırgovişte
  1175. Hası-yurt Tsarino Царино Kırcali
  1176. Hasır-köy Ribarsko Рибарско Tırnovo
  1177. Hasır-kuyusu Rogozina Рогозина Dobriç
  1178. Hasırcık Rogozçe Рогозче Kırcali
  1179. Hasırcık Ştipsko Штипско Varna
  1180. Hasırlı Rogozinovo Рогозиново Haskovo
  1181. Hasırlık Ograjden Огражден Haskovo
  1182. Hasırlık Riltsi Рилци Blagoevgrad
  1183. Haşlıca-köy Prisad Присад Dobriç
  1184. Hatipler Pravdolyub Правдолюб Kırcali
  1185. Hatip-oğullar Fotinovo Фотиново Kırcali
  1186. Hatun Katun Катун Sofia
  1187. Havuzlu/Hayvazlı Şterna Щерна Kırcali
  1188. Haydar Kardam Кардам Tırgovişte
  1189. Haydar-ova Oreşnik Орешник Blagoevgrad
  1190. Hayranlar Gruevo Груево Kırcali
  1191. Hayreddin Eredin Ередин Tırnovo
  1192. Hezar-grad Razgrad Разград Razgrad
  1193. Hıdır Vladimirovo Владимирово Yambol
  1194. Hıdır-Çelebi Gospodinovo Господиново Silistra
  1195. Hıdırça Nikolaevka Николаевка Varna
  1196. Hıdırlı Krum Крум Haskovo
  1197. Hıdrezli Tırniçene Търничене Stara Zagora
  1198. Hırs-ova Hırsovo Хърсово Silistra
  1199. Hırs-ova Hırsovo Хърсово Razgrad
  1200. Hısım-dede Yabılkovo Ябълково Dobriç
  1201. Hısımlar Oreşnitsa Орешница Kırcali
  1202. Hısımlar Radoevskoto Радоевското Loveç
  1203. Hibili Strahilovo Страхилово Tırnovo
  1204. Himitli İvan Vazovo Иван Вазово Plovdiv
  1205. Himitli Radetski Радетски Sliven
  1206. Himitli Yasenovo Ясеново Stara Zagora
  1207. Himmet-köy Strinitsa Стриница Kırcali
  1208. Himmet-Paşalar Paşintsi Пашинци Kırcali
  1209. Hisar Tsarevets Царевец Tırnovo
  1210. Hisar-köseler Momina Banya Момина Баня Plovdiv
  1211. Hisar-üstü Vişegrad Вишеград Kırcali
  1212. Hisarlık Zagraden Заграден Blagoevgrad
  1213. Hisar-yaltı Jelyazna Vrata Желязна Врата Kırcali
  1214. Hoca-köy Bogdanitsa Богданица Plovdiv
  1215. Hoca-Köy Hodjovtsi Ходжовци Kırcali
  1216. Hoca-köy/Hocalar Kalugerene Калугерене Silistra
  1217. Hoca-köy Kitino Китино Tırgovişte
  1218. Hoca-köy Kraynovo Крайново Yambol
  1219. Hoca-köy Malko Popovo Малко Попово Haskovo
  1220. Hoca-köy Nova Popina Нова Попина Silistra
  1221. Hoca-köy Pırventsi Първенци Kırcali
  1222. Hoca-köy Popoviç Попович Varna
  1223. Hoca-köy Slınçogled Слънчоглед Kırcali
  1224. Hoca-mahalle Pirinets Пиринец Tırgovişte
  1225. Hocalar Rusalina Русалина Kırcali
  1226. Hocalar Stefanovo Стефаново Gabrovo
  1227. Hocalar/Hocamar Meden Rudnik Меден Рудник Burgas
  1228. Horanlar/Horonlar Bojitsa Божица Tırgovişte
  1229. Horozlar Petelevo Петелево Kırcali
  1230. Horozlar Petlino Петлино Kırcali
  1231. Horozlar Petlite Петлите Kırcali
  1232. Horozlar Rozovo Розово Stara Zagora
  1233. Horozlu Pejets Пежец Pazardjik
  1234. Hoş-kadem Kotlentsi Котленци Dobriç
  1235. Hotan/Fotan Fotinovo Фотиново Kırcali
  1236. Hotaşlı/Otaşlı/Hoşatlı Rusalsko Русалско Kırcali
  1237. Hotluca/Otluca Treven Тревен Dobriç
  1238. Höceki Zahari Stoyanovo Захари Стояново Ruse
  1239. Höyüklü/Üyüklü Darets Дарец Kırcali
  1240. Höyüklü/Üyüklü Todorovo Тодорово Razgad
  1241. Huy-ven İvanovo Иваново Şumen
  1242. Hüceki Mogilino Могилино Sliven
  1243. Hüsemler Diamandovo Диамандово Kırcali
  1244. Hüseyin-köy Rumeliya Румелия Haskovo
  1245. Hüseyinçe Osenets Осенец Razgrad
  1246. Hüseyince-köy Viçovo Вичово Dobriç
  1247. Hüseyinler Dolna Glavanak Долна Главанак Tırgovişte
  1248. Hüseyinler Dragomıj Драгомъж Razgrad
  1249. Istralca Straldja Стралджа Yambol
  1250. Işık-köy Osenovets Осеновец Şumen
  1251. Işıklar Lyubiçevo Любичево Tırgovişte
  1252. Işıklar Rani List Рани Лист Kırcali
  1253. Işıklar Samuil Самуил Razgrad
  1254. Işıklı Kınçevo Кънчево Stara Zagora
  1255. İbrahim-mahalle İbryam Mahala Ибрям Махала Silistra
  1256. İbrahimler Avramovo Аврамово Kırcali
  1257. İbrahimli Kınevo Кънево Yambol
  1258. İbrik İbriçevo Ибричево Tırnovo
  1259. İçme Stefan Karadjovo Стефан Караджово Yambol
  1260. İçme/ İçmen-zeamet Zaimçevo Заимчево Burgas
  1261. İçme-dere Pivki Dol Пивки Дол Sliven
  1262. İçme-vakıf Çereşa Череша Burgas
  1263. İde -Bey-köy Knijovnik Книжовник Haskovo
  1264. İdris-kuyusu Momçil Момчил Dobriç
  1265. İdrisli Lyulyakovo Люляково Kırcali
  1266. İki-evler Dve Kışti Две Къщи Tırgovişte
  1267. İkizler Volovarovo Воловарово Stara Zagora
  1268. İlyasçı İliysko Илийско Kırcali
  1269. İmamlar Versko Верско Kırcali
  1270. İmamlar Zvınçe Звънче Kırcali
  1271. İman-oğullar Ednovertsi Едноверци Kırcali
  1272. İmrahor Doktor Stambolov Доктор Стамболов Şumen
  1273. İmren-köy Dıbova Дъбова Sliven
  1274. İmrenler İmrençevo Имренчево Şumen
  1275. İnallar Poşevo Пошево Kırcali
  1276. İnce Tsarev Brod Царев Брод Şumen
  1277. İnce-balkan Novo Selo Ново Село Sliven
  1278. İnce-hisarlı Okop Окоп Yambol
  1279. İncekli Stroyno Стройно Yambol
  1280. İnce-köy Gorovo Горово Burgas
  1281. İnce-köy Temenuga Теменуга Tırnovo
  1282. İnce-köy Tınkovo Тънково Burgas
  1283. İnce-köy Tınkovo Тънково Haskovo
  1284. İnce-köy/İnci-köy Topoli Тополи Varna
  1285. İncili Biser Бисер Haskovo
  1286. İne-bekçi Strema Стрема Plovdiv
  1287. İne-bekçi Strajest Стражест Razgrad
  1288. İnekçi Kravino Кравино Stara Zagora
  1289. İrice Krupen Крупен Dobriç
  1290. İriler İzvor Извор Plovdiv
  1291. İsaklar Slınçovets Слънчовец Tırgovişte
  1292. İsaklar/Esaflar İvantsi Иванци Kırcali
  1293. İsitli Devetak Деветак Burgas
  1294. İskenderli Petrovo Петрово Stara Zagora
  1295. İslam-Mahalle Knyajeva Mahala Княжева Махала Montana
  1296. İslimye Sliven Сливен Sliven
  1297. İsmail-Fakı San Stefano Сан Стефано Burgas
  1298. İsmail-köy Çernomortsi Черноморци Dobriç
  1299. İsmail-Pınar Kneja Кнежа Vraca
  1300. İsmailler Boynen Бойнен Kırcali
  1301. İstanimaka Asenovgrad Асеновград Plovdiv
  1302. İstirelçe Strelça Стрелча Pazardjik
  1303. İşi-beyli Vaskovo Васково Haskovo
  1304. İzledi Zlatitsa Златица Sofia
  1305. Kaba-ağaç Debelyanovo Дебеляново Kırcali
  1306. Kaba-ağaç Novo Selo Ново Село Haskovo
  1307. Kaba-ağaç/Hasırcılar Rogozari Рогозари Kırcali
  1308. Kaba-aplı Stambolovo Стамболово Sofia
  1309. Kaba-kulak Uşintsi Ушинци Razgrad
  1310. Kaba-sakal Polkovnik Minkovo Пoлковник Минково Dobriç
  1311. Kaba-sakal Ravnets Равнец Burgas
  1312. Kaba-viran Zvezden Звезден Kırcali
  1313. Kabı-yük Vırbak Върбак Şumen
  1314. Kabiller Kabile Кабиле Kırcali
  1315. Kabullar Kıpinovtsi Къпиновци Razgrad
  1316. Kadem-erler Staro Myasto Старо Място Kırcali
  1317. Kademler Bılgaranovo Българаново Tırgovişte
  1318. Kadı-alan Sıdiysko Pole Съдийско Поле Sliven
  1319. Kadı-köy Bozveliysko Бозвелийско Varna
  1320. Kadı-köy Kadievo Кадиево Plovdiv
  1321. Kadı-köy Kapitan Dimitrovo Капитан Димитрово Dobriç
  1322. Kadı-köy Kozarevo Козарево Yambol
  1323. Kadı-köy Luliçka Луличка Kırcali
  1324. Kadı-köy Malık Preslavets Малък Преславец Silistra
  1325. Kadı-köy Mıdrino Мъдрино Burgas
  1326. Kadı-köy Panayot Volovo Панайот Волово Şumen
  1327. Kadı-köy Sıdievo Съдиево Burgas
  1328. Kadı-köy Sıdievo Съдиево Sliven
  1329. Kadı-köy Strajitsa Стражица Tırnovo
  1330. Kadı-köy Vedrina Ведрина Dobriç
  1331. Kadı-köy/Kadı viran Dolno Sıdievo Долно Съдиево Haskovo
  1332. Kadırlar Sredna Arda Средна Арда Kırcali
  1333. Kadırşık/KadirAşık Streltsi Стрелци Plovdiv
  1334. Kadir-Fakılı Vezenkovo Везенково Burgas
  1335. Kadir-köy Kıpinets Къпинец Tırgovişte
  1336. Kadir-mescit Zelenikovo Зелениково Kırcali
  1337. Kal-ova Dyankovo Дянково Razgrad
  1338. Kalağlar Dolno Levski Долно Левски Pazardjik
  1339. Kalamçılar Kırçovsko Кърчовско Kırcali
  1340. Kalay-dere/Kalaylı Kamenyak Каменяк Şumen
  1341. Kalaycı Radingrad Радинград Razgrad
  1342. Kalaycı-dere Tvırditsa Твърдица Dobriç
  1343. Kalaycı-köy İglika Иглика Şumen
  1344. Kalaycılar Kalaydjievo Калaйджиево Kırcali
  1345. Kalaycılar Prisojna Присойна Tırgovişte
  1346. Kalfa Sıedinenie Съединение Stara Zagora
  1347. Kalfa/Yürük-kalfa Ovçarovo Овчарово Dobriç
  1348. Kalfa-köy Miladinovtsi Миладиновци Yambol
  1349. Kalfa-köy Pomoştnik Помощник Stara Zagora
  1350. Kalfa-köy/Kalfa-dere Telets Телец Razgrad
  1351. Kalfalar Minzuhar Минзухар Kırcali
  1352. Kalgamaç Dobrovan Доброван Burgas
  1353. Kalıkçı Staevtsi Стаевци Dobriç
  1354. Kalpazanlar Boriki Борики Gabrovo
  1355. Kalu-fer Kalofer Калофер Plovdiv
  1356. Kaluger-mahalle Kaluger Mahala Калугер Махала Montana
  1357. Kambur Kamburovo Камбурово Tırgovişte
  1358. Kamçı-mahalle Kamçiya Камчия Burgas
  1359. Kamerler Zaritsa Зарица Silistra
  1360. Kangırlar Tırnovtsi Търновци Kircali
  1361. Kan-ipe Zebil Зебил Silistra
  1362. Kanlı-köy Kınino Кънино Tırgovişte
  1363. Kapaklı Aleksandriya Александрия Dobriç
  1364. Kapaklı Klimentovo Климентово Varna
  1365. Kapaklı Slatina Слатина Silistra
  1366. Kapaklı-yeni-köy Rujitsa Ружица Yambol
  1367. Kapıcı Kapudji Капуджи Burgas
  1368. Kapıcı-köy Vratitsa Вратица Burgas
  1369. Kapıcı-mahalle Vratarite Вратарите Dobriç
  1370. Kar-yağdı Snejina Снежина Varna
  1371. Kara-ağaç Bayçevo Байчево Dobriç
  1372. Kara-ağaç Toltleben Тотлебен Pleven
  1373. Kara-ağaç Borisovo Борисово Pleven
  1374. Kara-ağaç Brestak Брестак Varna
  1375. Kara-ağaç Brestnik Брестник Plovdiv
  1376. Kara-ağaç Brestovene Брестовене Razgrad
  1377. Kara-ağaç Brestovets Брестовец Burgas
  1378. Kara-ağaç Brestovets Брестовец Pleven
  1379. Kara-ağaç Brestovitsa Брестовица Plovdiv
  1380. Kara-ağaç Brestovo Брестово Haskovo
  1381. Kara-ağaç Brestovo Брестово Loveç
  1382. Kara-ğaç Bryastovo Брястово Haskovo
  1383. Kara-ağaç Levski Левски Pleven
  1384. Kara-ağaç Slavyanovo Славяново Tırgovişte
  1385. Kara-ağaç Snyagovo Снягово Tırgovişte
  1386. Kara-ağaç-sofular Trıstikovo Тръстиково Varna
  1387. Kara-Ahmet-mahalle Debelets Дебелец Varna
  1388. Kara-Ahmetler Grivyak Гривяк Kırcali
  1389. Kara-alan Bryagovo Брягово Plovdiv
  1390. Kara-Ali Troyanovo Трояново Stara Zagora
  1391. Kara-aplı Lisovo Лисово Haskovo
  1392. Kara-Apdullah Bojan Божан Dobriç
  1393. Kara-Arnavut Golem İzvor Голем Извор Razgrad
  1394. Kara-atlar Vrani Kon Врани Кон Tırgovişte
  1395. Kara-atlar Konevo Конево Kırcali
  1396. Kara-atlı Çerno Konovo Черно Коново Haskovo
  1397. Kara-bacak İgratovo Игратово Montana
  1398. Kara-bağlar Lozenets Лозенец Dobriç
  1399. Kara-bahaslı Kaloyantsi Калоянци Kırcali
  1400. Kara-Baki Lyulyakovo Люляково Dobriç
  1401. Kara-baş-köy Çernokaptsi Чернокапци Tırgovişte
  1402. Kara-başlar Dyakonovo Дяконово Kırcali
  1403. Kara-başlı Çernoglavtsi Черноглавци Şumen
  1404. Kara-başlı Voysil Войсил Dobriç
  1405. Kara-bayır Meden Rudnik Меден Рудник Burgas
  1406. Kara-beyli Pelin Пелин Kırcali
  1407. Kara-bulak Borino Борино Smolyan
  1408. Kara-burun Çernalevo Черналево Smolyan
  1409. Kara-burun Çerni Vrıh Черни Връх Şumen
  1410. Kara-burun Znamenosets Знаменосец Stara Zagora
  1411. Kara-çocuklar Voynovo Войново Kırcali
  1412. Kara-çufallar Kozma Козма Tırgovişte
  1413. Kara-demir Vinitsa Виница Şumen
  1414. Kara-demir Jeleznik Железник Kırcali
  1415. Kara-demirler Polk
  1416. Jelyazovo Полк
  1417. Желязово Kırcali
  1418. Kara-dilli Moravka Моравка Tırgovişte
  1419. Kara-Durmuş Snyagovo Снягово Dobriç
  1420. Kara-ese-köy Çernolik Чернолик Silistra
  1421. Kara-evren Bliznak Близнак Stara Zagora
  1422. Kara-gitli Viden Виден Stara Zagora
  1423. Kara-göz Veselina Веселина Razgrad
  1424. Kara-göz-kuyusu Çernookovo Чернооково Dobriç
  1425. Kara-gözler Çerni Oçi Черни Очи Kırcali
  1426. Kara-gözler Çernooçene Черноочене Kırcali
  1427. Kara-gözler Çernookovo Чернооково Şumen
  1428. Kara-gözler Karavelovo Каравелово Şumen
  1429. Kara-gözler Marinka Маринка Burgas
  1430. Kara-gözler Vaklino Ваклино Dobriç
  1431. Kara-Hasan Aleksandrovo Александрово Loveç
  1432. Kara-Hasan Lozen Лозен Tırnovo
  1433. Kara-Hasan Zaraevo Зараево Tırgovişte
  1434. Kara-Hasanlar Filip Totevo Филип Тотево Tırnovo
  1435. Kara-Hıdır Çerni Dıb Черни Дъб Haskovo
  1436. Kara-Hisarlı Skobelovo Скобелово Haskovo
  1437. Kara-Hüseyin Stratsimir Страцимир Varna
  1438. Kara-ip/Kara-Eyüp Çudomir Чудомир Razgrad
  1439. Kara-kaş Lozengradtsi Лозенградци Kırcali
  1440. Kara-kaşlı Probuda Пробуда Tırgovişte
  1441. Kara-kaya Çerna Skala Черна Скала Kırcali
  1442. Kara-kaya Kozare Козаре Burgas
  1443. Kara-kışla Zimnitsa Зимница Dobriç
  1444. Kara-kilise Çerna Çerkva Черна Черква Kırcali
  1445. Kara-kocalar Suşevo Сушево Razgrad
  1446. Kara-kocalı Ekzarh Yosif Екзарх Йосиф Ruse
  1447. Kara-koç Oven Овен Silistra
  1448. Kara-köse Çernook Черноок Varna
  1449. Kara-köy Kos Кос Kırcali
  1450. Kara-köy Lale Лале Kırcali
  1451. Kara-köy-İbikler Kanyak Каняк Kırcali
  1452. Kara-kurt Primortsi Приморци Dobriç
  1453. Kara-kurt Prohorovo Прохорово Sliven
  1454. Kara-kurt Vasilevo Василево Dobriç
  1455. Kara-kurtlar Vılçovtsi Вълчовци Tırnovo
  1456. Kara-kütük Pınçevo Пънчево Burgas
  1457. Kara-Mehmetler Brenitsa Бреница Silistra
  1458. Kara-Murat Zlatiya Златия Dobriç
  1459. Kara-Murat/Yeni-köy Batenberg Батенберг Razgrad
  1460. Kara-Muratlı Elenovo Еленово Şumen
  1461. Kara-Musalar Çernovtsi Черновци Kırcali
  1462. Kara-Musalar Vodentsi Воденци Haskovo
  1463. Kara-Mustafalar Lyuben Любен Plovdiv
  1464. Kara-muş Kornisoş Корнисош Smolyan
  1465. Kara-Mürsel Vinogradets Виноградец Pazardjik
  1466. Kara-Nasuf Malıovo Малъово Dobriç
  1467. Kara-Omur Smilets Смилец Silistra
  1468. Kara-Orman Çerna Gora Черна Гора Stara Zagora
  1469. Kara- Orman Çernogorovo Черногорово Haskovo
  1470. Kara- Orman Çernogorovo Черногорово Pazardjik
  1471. Kara- Orman Stratsimir Страцимир Silistra
  1472. Kara-ova Çerno Pole Черно Поле Vidin
  1473. Kara-pelit Mednikarovo Медникарово Stara Zagora
  1474. Kara- pınar Gılıbovo Гълъбово Stara Zagora
  1475. Kara- pınar Grudovo Грудово Burgas
  1476. Kara- pınar Moryantsi Морянци Kırcali
  1477. Kara- pınar Kladençevo Кладенчево Varna
  1478. Kara- pınar Sladık Kladenets Сладък Кладенец Stara Zagora
  1479. Kara-Reis Bolyartsi Болярци Plovdiv
  1480. Kara-sarlı Çernograd Черноград Burgas
  1481. Kara-sarlı Seliminovo Селиминово Sliven
  1482. Kara-sarlı Stoletovo Столетово Plovdiv
  1483. Kara-Seller Poroyno Пoройно Tırgovişte
  1484. Kara-Sinan Rosenovo Росеново Dobriç
  1485. Kara-su Çerna Voda Черна Вода Ruse
  1486. Kara-sular Lovçantsi Ловчанци Dobriç
  1487. Kara-Şabanlar Limets Лимец Kırcali
  1488. Kara-Tahir Yoakim Gruevo Йоаким Груево Plovdiv
  1489. Kara-tarla Çerna Niva Черна Нива Kırcali
  1490. Kara-tepe Çerna Mogila Черна Могила Burgas
  1491. Kara-tepe Çerna Mogila Черна Могила Haskovo
  1492. Kara-tepe Çerni Rid Черни рид Kırcali
  1493. Kara-tepe Çerni Vrıh Черни Връх Burgas
  1494. Kara-tepe Çerni Vrıh Черни Връх Montana
  1495. Kara-tepe Çerni Vrıh Черни Връх Loveç
  1496. Kara-terziler Malko Şivaçevo Малко Шивачево Stara Zagora
  1497. Kara-toprak Çernozemen Черноземен Plovdiv
  1498. Kara-Veli Lyuben Любен Silistra
  1499. Kara-Veliler Karavelovo Каравелово Burgas
  1500. Kara-Vit Çerni Vit Черни Вит Loveç
  1501. Kara-yağmurlar Poroyno Поройно Silistra
  1502. Kara-yapılar Kremena Кремена Dobriç
  1503. Kara-yaş Velikovo Великово Loveç
  1504. Kara-yazıcı Pisarovo Писарово Dobriç
  1505. Karaca-at Sırnegor Сърнегор Plovdiv
  1506. Karaca-at Sırnets Сърнец Dobriç
  1507. Karaca-ot Stefan Karadja Стефан Караджа Varna
  1508. Karaca-ova Sırno Pole Сърно Поле Plovdiv
  1509. Karaca-ören Sırnevets Сърневец Stara Zagora
  1510. Karacalar Karadjalovo Караджалово Plovdiv
  1511. Karacalar Poroyno Поройно Stara Zagora
  1512. Karacalar Sırnino Сърнино Dobriç
  1513. Karacalı Sırnevo Сърнево Stara Zagora
  1514. Karacılar Popovo Попово Plovdiv
  1515. Karadır Moraven Моравен Tırgovişte
  1516. Karadırlar Çernogor Черногор Silistra
  1517. Karalar Çerna Черна Şumen
  1518. Karalar Çernovo Черново Sofia
  1519. Karalar Gorna Krepost Горна Крепост Kyustendil
  1520. Karalar Neykovo Нейково Dobriç
  1521. Karalar Taymişte Таймище Tırgovişte
  1522. Karalez/Kara İlyas Tsarevets Царевец Dobriç
  1523. Karalı Krasen Красен Dobriç
  1524. Karalılar/Kara-Aliler Listets Листец Burgas
  1525. Karamanca Koznitsa Козница Burgas
  1526. Karamanlar Kara Mihal Кара Михал Razgrad
  1527. Karamanlar Karamantsi Караманци Haskovo
  1528. Karamanlı Karamanite Караманите Varna
  1529. Karamanlı Valino Валино Dobriç
  1530. Karamanlı Velikovo Великово Stara Zagora
  1531. Karamca Karantsi Каранци Tırnovo
  1532. Karamlık Mladejko Младежко Burgas
  1533. Karapça Malomir Маломир Yambol
  1534. Karapça Stoyan Zaimovo Стоян Заимово Stara Zagora
  1535. Karaşlı Slavyanova Славянова Haskovo
  1536. Karezli Dobrovnitsa Добровница Pazardjik
  1537. Karga-köy Hanovo Ханово Yambol
  1538. Kargalı Kargona Каргона Yambol
  1539. Kargalık Vranino Вранинo Dobriç
  1540. Karin-abat Karnobat Карнобат Dobriç
  1541. Karlı Snegotin Снеготин Kırcali
  1542. Karlı-bey-köy Prespa Преспа Dobriç
  1543. Karlı-köy Kralevo Кралево Tırgovişte
  1544. Karlı-ova Karlovo Карлово Plovdiv
  1545. Karlı-yamaç Snejinka Снежинка Kırcali
  1546. Karluk Slavey Славей Smolyan
  1547. Karpuzca Dinya Диня Stara Zagora
  1548. Karsınlı Panaretovtsi Панаретовци Sliven
  1549. Karşı-Mahalle Nasreştna Насрещна Tırgovişte
  1550. Karşılı Vievo Виево Smolyan
  1551. Kasap Kasapsko Касапско Smolyan
  1552. Kasaplar Dibiç Дибич Şumen
  1553. Kasaplı Zograf Зограф Dobriç
  1554. Kasım-köy General Toşevo Генерал Тошево Dobriç
  1555. Kasım-kuyucuk Rakovski Раковски Razgrad
  1556. Kasımlar Çintulovo Чинтулово Sliven
  1557. Kasımlar Esenitsa Есеница Varna
  1558. Kasımlar Mominska Моминска Plovdiv
  1559. Kasımlar Osen Осен Silistra
  1560. Kasırgalar Treskavets Трескавец Tırgovişte
  1561. Kaspi-çan Kaspiçan Каспичан Şumen
  1562. Katırlı Boyantsi Боянци Plovdiv
  1563. Kavacık Topolka Тополка Kırcali
  1564. Kavacık Vidanovo Виданово Tırgovişte
  1565. Kavak-dere Topoli Dol Тополи Дол Pazardjik
  1566. Kavak-mahalle Kralevo Кралево Haskovo
  1567. Kavak-mahalle Topolitsa Тополица Burgas
  1568. Kavak-mahalle Topolovo Тополово Haskovo
  1569. Kavak-mahalle Topolyane Тополяне Stara Zagora
  1570. Kavaklar Kavatsite Каваците Burgas
  1571. Kavaklı Topolovgrad Тополовград Yambol
  1572. Kavaklı-büyük Topolçane Тополчане Kırcali
  1573. Kavlaklı Topolçane Тополчане Sliven
  1574. Kavuklu Belokopitovo Белокопитово Şumen
  1575. Kavur-alan Bılgarska Polyana Българска Поляна Yambol
  1576. Kavurga Voynikovo Войниково Dobriç
  1577. Kay-pınar Polk
  1578. Çolakovo Полк
  1579. Чолаково Silistra
  1580. Kaya-ardı Kamen Dyal Камен Дял Varna
  1581. Kaya-lltı Zvezdelina Звезделина Kırcali
  1582. Kaya-baş Skala Скала Burgas
  1583. Kaya-baş Zdravkovets Здравковец Gabrovo
  1584. Kaya-başı Elşa Елша Tırgovişte
  1585. Kaya-başı Skalina Скалина Kırcali
  1586. Kaya-başı Tatul Татул Kırcali
  1587. Kaya-başı-yağmurlar Skalna Glava Скална Глава Kırcali
  1588. Kaya-bey-köy Kamen Bryak Камен Бряк Dobriç
  1589. Kaya-burun Konevets Коневец Yambol
  1590. Kaya-mahalle Slivnitsa Сливница Ruse
  1591. Kaya-pınar Skalni Kladenets Скални Кладенец Tırgovişte
  1592. Kayacı-başı Kamenartsi Каменарци Kırcali
  1593. Kayacık Dimitrovgrad Димитровград Haskovo
  1594. Kayacık Rakovski Раковски Sofia
  1595. Kayacık Skalitsa Скалица Yambol
  1596. Kayacık Skalsko Скалско Gabrovo
  1597. Kayacık-Timar Timarevo Тимарево Şumen
  1598. Kayacıklar Skalişte Скалище Kırcali
  1599. Kayalar Çernik Черник Silisitra
  1600. Kayalar/Kaylar Kamenka Каменка Kırcali
  1601. Kayalı Filevo Филево Haskovo
  1602. Kayalı Kameno Камено Burgas
  1603. Kayalı Vırbitsa Върбица Plovdiv
  1604. Kayalı-dere Kamenna Reka Каменна Река Yambol
  1605. Kayalı-dere Kamenyak Каменяк Şumen
  1606. Kayık-köy Raykova Mogila Райкова Могила Haskovo
  1607. Kayınlar Buk Бук Kırcali
  1608. Kayın-tepe Trepetlika Трепетлика Kırcali
  1609. Kaykı Stoyan Mihaylovski Стоян Михайловски Şumen
  1610. Kaykılar Bryak Бряк Tırgovişte
  1611. Kaymaklı Tsenino Ценино Sliven
  1612. Kaynarca İzvor Извор Burgas
  1613. Kaynarca İzvor Извор Tırgovişte
  1614. Kaynarca İzvor Извор Plovdiv
  1615. Kaynarca İzvor Извор Pernik
  1616. Kaynarca İzvor Извор Vidin
  1617. Kayradı Snejina Снежина Varna
  1618. Kayrak Kamentsi Каменци Silistra
  1619. Kayrak Tınkovo Тънково Smolyan
  1620. Kayrak-köy Kruşevets Крушевец Burgas
  1621. Kayrak-köy Plazovets Плазовец Burgas
  1622. Kayrak-mahalle Dobromir Добромир Burgas
  1623. Kayrak-Seydeli Plazişte Плазище Kırcali
  1624. Kazak-dere Kazaşka Reka Казашка Река Varna
  1625. Kazak-mahalle Kazaşko Казашко Varna
  1626. Kazaklı Kazak Казак Kırcali
  1627. Kazaklı Kazatsite Казаците Kırcali
  1628. Kazaklık-yeni-mahalle Vedrovo Ведрово Burgas
  1629. Kazallık/Kazanlık Krasimir Красимир Varna
  1630. Kazan Kazanka Казанка Stara Zagora
  1631. Kazan Kotel Котел Sliven
  1632. Kazancılar Kotlari Котлари Kırcali
  1633. Kazıklı Komets Комец Haskovo
  1634. Keçi-dere Kozin Dol Козин Дол Sliven
  1635. Keçi-deresi Enina /Yanina Енина/Янина Stara Zagora
  1636. Keçi-deresi Polkovnik Kozarevo Полковник Козарево Dobriç
  1637. Keçiler Kozitsa Козица Tırgovişte
  1638. Keçiler-mahalle Kozyak Козяк Silistra
  1639. Keçiler-mahalle/Yavuzlar Kozarevets Козаревец Tırgovişte
  1640. Kedi-ören Rosina Росина Tırgovişte
  1641. Kel-oğullar Peşintsi Пешинци Kırcali
  1642. Kel-oğullar Zagoriçane Загоричане Kırcali
  1643. Kelebek-mahalle Kruşolak Крушолак Tırgovişte
  1644. Keleş-köy Troyanovo Трояново Burgas
  1645. Keller Gorno Şivaçevo Горно Шивачево Tırnovo
  1646. Kemal-köy Diçevo Дичево Silistra
  1647. Kemaller/Kemanlar Stroynovtsi Стройновци Tırgovişte
  1648. Kemaller/Kemallar İsperih Исперих Razgrad
  1649. Kemikler Kostino Костино Kırcali
  1650. Keneler Bojurtsi Божурци Kırcali
  1651. Kepeli /Küpeli Tsar Boris Цар Борис Pazardjik
  1652. Keramet Bojanovo Божаново Dobriç
  1653. Keremedin Milino Милино Tırgovişte
  1654. Keremenler Kalinka Калинка Kırcali
  1655. Kerimler Gorna Spoluka Горна Сполука Kırcali
  1656. Kerimler Oreşone Орешоне Silistra
  1657. Kermenli Kermen Кермен Sliven
  1658. Kersenlik Borintsi Боринци Sliven
  1659. Kesap Nova Şipka Нова Шипка Varna
  1660. Kese-bir Podgorie Подгорие Sofia
  1661. Kestam-bol Momin Sbor Момин Сбор Tırnovo
  1662. Kestane Kestenyavo Кестеняво Tırgovişte
  1663. Kestencik Kesten Кестен Smolyan
  1664. Kestiriç Tsarevo Царево Varna
  1665. Keşiş-mahalle Kalugerovo Калугерово Plovdiv
  1666. Keşkekçiler İzvorovo Изворово Tırgovişte
  1667. Ketenli Lensko Ленско Kırcali
  1668. Ketenlik Lenovo Леново Plovdiv
  1669. Kıdır-aşık Guslar Гуслар Dobriç
  1670. Kıdır-köy Kitançevo Китанчево Kırcali
  1671. Kılavuzlar Vodaç Водач Kırcali
  1672. Kılıç Tyulenovo Тюленово Dobriç
  1673. Kılıç-Serman Bırdokvo Бърдокво Razgrad
  1674. Kılıçlar Asenovo Асеново Tırnovo
  1675. Kılıçlar Nojarovo Ножарово Razgrad
  1676. Kılıçlı General Nikolaevo Генерал Николаево Plovdiv
  1677. Kına-köy Kınino Кънино Tırgovişte
  1678. Kınalı Huma Хума Razgrad
  1679. Kır-çeşme Polski İzvor Полски Извор Burgas
  1680. Kır-harman Harman Харман Burgas
  1681. Kıral-pınar Tsarski İzvor Царски Извор Tırnovo
  1682. Kırallı-köy Kralevo Кралево Tırgovişte
  1683. Kıranlar Verinsko Веринско Sofia
  1684. Kırca Ali/Kırcali/Gırcalı Kırcali Кърджали Kırcali
  1685. Kırcalar Zagortsi Загорци Kırcali
  1686. Kırcılar Polyak Поляк Burgas
  1687. Kırk-ağaç Gorun Горун Dobriç
  1688. Kırk-çalı Draçevo Драчево Burgas
  1689. Kırkım Strijba Стрижба Kırcali
  1690. Kırlar/Horazlar Povet Повет Kırcali
  1691. Kırlar/Horozlar Zimzelen Зимзелен Kırcali
  1692. Kırtılı İlinitsa Илиница Kırcali
  1693. Kırtıllı-cami-mahalle Bojurka Божурка Tırgovişte
  1694. Kırtıllı-kayalar Payduşko Пайдушко Tırgovişte
  1695. Kısıklar-emir-mahalle Emirovo Емирово Burgas
  1696. Kısıklar-hacı-mahalle Struya Струя Burgas
  1697. Kısıklar-kayrak Dobromortsi Доброморци Burgas
  1698. Kışla Çomakovo Чомаково Kırcali
  1699. Kışla Zimnitsa Зимница Stara Zagora
  1700. Kışla-arası Makedontsi Македонци Kırcali
  1701. Kışla-dere Koşaritsa Кошарица Burgas
  1702. Kışla-dere Zimnitsa Зимница Kırcali
  1703. Kışla-köy Zadruga Задруга Razgrad
  1704. Kışla-köy Zimen Зимен Burgas
  1705. Kışla-köy Zimnitsa Зимница Yambol
  1706. Kıymatlı Tsenevo Ценево Stara Zagora
  1707. Kız-kilise Momino Tsırkva Момино Църква Burgas
  1708. Kız-mahalle Momino Момино Haskovo
  1709. Kızana-tekke Momino Момино Tırgovişte
  1710. Kızanlık Kazanlık Казанлък Stara Zagora
  1711. Kızıl Çerven Червен Ruse
  1712. Kızıl-ağaç Elhovo Елхово Yambol
  1713. Kızıl-ağaç-dere Srednogorovo Средногорово Stara Zagora
  1714. Kızıl-baş Pyasıçnik Пясъчник Varna
  1715. Kızıl-burun Ruyno Руйно Silistra
  1716. Kızıl-çal Jılti Çal Жълти Чал Kırcali
  1717. Kızıl-kaya Çervena Skala Червена Скала Şumen
  1718. Kızıl-kıyı Çerven Bryag Червен Бряг Loveç
  1719. Kızıl-kıyı Çerveni Bryag Червени Бряг Kyustendil
  1720. Kızıl-Murat Blagoevo Благоево Razgrad
  1721. Kızıl-pelit Jelıd Желъд Şumen
  1722. Kızıl-su Çervena Voda Червена Вода Ruse
  1723. Kızıl-yaka Çerven Bryag Червен Бряг Loveç
  1724. Kızılcık Rapitsa Рапица Burgas
  1725. Kızılcık Dryankovets Дрянковец Burgas
  1726. Kızılcıklı Dryanovo Дряново Yambol
  1727. Kızılcıklı Profesor Zlatarski Професор Златарски Dobriç
  1728. Kızılcılar Çerventsi Червенци Varna
  1729. Kızıllar Gloginka Глогинка Tırgovişte
  1730. Kızlar/Kızıl-dere-köy Srednogorovo Средногорово Stara Zagora
  1731. Kızlar-köy/Kazlar-köy) Devino Девино Tırgovişte
  1732. Kilecik/Kalecik Lisi Vrıh Лиси Връх Şumen
  1733. Kiliciler Krasnoseltsi Красноселци Tırgovişte
  1734. Kili-far Kilifarevo Килифарево Tırnovo
  1735. Kilise-köy Tsırkvişte Църквище Sofia
  1736. Kilisecik Tsırkvitsa Църквица Sofia
  1737. Kilisecik/Kesecik Altsek Алцек Dobriç
  1738. Killi-kadı Zırnevo Зърнево Dobriç
  1739. Killi-kuyucuk Kiçenitsa Киченица Razgrad
  1740. Kiralar Pıtnikovo Пътниково Haskovo
  1741. Kiraz-tarla Yonçovo Йончово Kırcali
  1742. Kirazlı Çereşnitsa Черешница Kırcali
  1743. Kirazlık Çereşak Черешак Haskovo
  1744. Kireççi/Kürekçi Otets Kirilovo Отец Кирилово Plovdiv
  1745. Kireçli Gorno Pavlikene Горно Павликене Loveç
  1746. Kireçlik Varnik Варник Haskovo
  1747. Kiremitlik Lyulyakovo Люляково Burgas
  1748. Kirepçe Krepça Крепча Tırgovişte
  1749. Kirim-Bey/Kerim Bey Tsar Borisovo Цар Борисово Vidin
  1750. Kirlik Benkovski Бенковски Kırcali
  1751. Kispetli Karanovo Караново Sliven
  1752. Koca-Ahmetler Grivka Гривка Kırcali
  1753. Koca-Aliler Rodopsko Родопско Kırcali
  1754. Koca-bük Golyamo Bukovo Голямо Буково Burgas
  1755. Koca-doğan Golyamo Sokolovo Голямо Соколово Tırgovişte
  1756. Koca-inli Golyama Dolina Голяма Долина Haskovo
  1757. Koca-kayın Golemo Buk Големо Бук Burgas
  1758. Koca-kışla Zimovina Зимовина Haskovo
  1759. Koca-köy Saraya Сарая Pazardjik
  1760. Koca-Musalar Leştarka Лештарка Kırcali
  1761. Koca-oğullar Pop Gruevo Поп Груевo Dobriç
  1762. Koca-Ömer Starovo Старово Kırcali
  1763. Koca-Türk Tsar Petrovo Цар Петрово Vidin
  1764. Kocacıklar Tervel Тервел Şumen
  1765. Koç-ova Koçovo Кочово Şumen
  1766. Koçak Radevo Радево Varna
  1767. Koçaşlı Kozlets Козлец Haskovo
  1768. Koçaşlı Makovo Маково Tırgovişte
  1769. Koçine/Yürükoğulları İşirkovo Иширково Silistra
  1770. Koçmalar Otets Paisievo Отец Паисиево Plovdiv
  1771. Koçmarlı Koçmar Кочмар Dobriç
  1772. Kokar-içme Çereşe Череше Burgas
  1773. Kokarca Boyana Бояна Varna
  1774. Kokarca Dimitrovgrad Димитровград Haskovo
  1775. Kokarca Yazovets Язовец Tırgovişte
  1776. Kokarca Zagortsi Загорци Dobriç
  1777. Kokarca-mahalle Malık Porovets Малък Поровец Razgrad
  1778. Kolanlar Çavdar Чавдар Sofia
  1779. Kolcular İskritsa Искрица Stara Zagora
  1780. Komarlar Drangovo Дрангово Plovdiv
  1781. Konacık Padala Падала Kırcali
  1782. Konak Byala Voda Бяла Вода Burgas
  1783. Konak Geşanovo Гешаново Dobriç
  1784. Koparan Poroy Порой Burgas
  1785. Kopuzcu Padina Падина Varna
  1786. Kor-ova Korovo Корово Pazardjik
  1787. Koraşlı Knyaz Borisovo Княз Борисово Haskovo
  1788. Korkut Strahil Страхил Varna
  1789. Koru-bağlar Lozenets Лозенец Sofia
  1790. Koruca-erenler Tsarevgrad Царевград Tırnovo
  1791. Korucu Aleksandrovo Александрово Haskovo
  1792. Korucu Pıdarevo Пъдарево Sliven
  1793. Korucu-viran Pıdartsi Пъдарци Kırcali
  1794. Korucular Pıdarsko Пъдарско Plovdiv
  1795. Kos-Köy Kosovets Косовец Burgas
  1796. Kos-ova Kosovo Косово Varna
  1797. Kos-ova Kosovo Косово Vidin
  1798. Koşu-kavak Krumovgrad Крумовград Kırcali
  1799. Kovancılar Pçelar Пчелар Haskovo
  1800. Kovancılar Pçelino Пчелино Razgrad
  1801. Kovancılar Pçelno Пчелно Tırgovişte
  1802. Kovanlık Pçelarovo Пчеларово Dobriç
  1803. Kovanlık Pçelarovo Пчеларово Kırcali
  1804. Kovanlık Pçelin Пчелин Sofia
  1805. Kovanlık Pçelinar Пчелинар Razgrad
  1806. Kovanlık Pçelişte Пчелище Tırnovo
  1807. Kovanlık Pçelnik Пчелник Varna
  1808. Kovanlık Pçelnitsi Пчелници Pernik
  1809. Kovanlık/Erikli-dere Slivito Сливито Stara Zagora
  1810. Kovanlık-mahalle Pçelnik Пчелник Dobriç
  1811. Kovat-köy Silen Силен Haskovo
  1812. Koy-nar Koynare Койнаре Sliven
  1813. Koyun-pınar Ovçi Kladenets Овчи Кладенец Yambol
  1814. Koyunlu Ovçarovo Овчарово Haskovo
  1815. Koyunlu-köy Bonevo Бонево Dobriç
  1816. Koz-dere Kozya Reka Козя Река Tırnovo
  1817. Koz-pınar Dılbok İzvor Дълбок Извор Plovdiv
  1818. Kozlu-bük Kostovo Костово Haskovo
  1819. Kozlu-duy Kozloduy Козлодуй Vratsa
  1820. Kozluca Novgradets Новградец Varna
  1821. Kozluca Oreşari Орешари Kırcali
  1822. Kozluca Oreşets Орешец Haskovo
  1823. Kozluca Oreşino Орешино Kırcali
  1824. Kozluca Oreşnik Орешник Yambol
  1825. Kozluca Oryahovets Оряховец Smolyan
  1826. Kozluca Oryahovo Оряхово Stara Zagora
  1827. Kozluca Şanovo Шаново Stara Zagora
  1828. Kozluca-tavşan/Tavşan-tozluca Zayçino Oreşe Зайчино Ореше Şumen
  1829. Kozluca-tekke İzbul Избул Şumen
  1830. Kozluk Dragoynovo Драгойново Plovdiv
  1831. Köçekler Spoluka Сполука Kırcali
  1832. Köçekler Payduşko Пайдушко Tırgovişte
  1833. Köçekler Rıçenitsa Ръченица Sliven
  1834. Kökçe-dölük/Gökce-dölük Bdinitsi Бдиници Varna
  1835. Köklüce Venets Венец Şumen
  1836. Köklüce Zvezditsa Звездица Varna
  1837. Kömürcü Vıglarovo Въгларово Haskovo
  1838. Kömürcü-çiftlik Vıglen Въглен Sliven
  1839. Kömürlük Vıglen Въглен Varna
  1840. Köpek-köy Menguşevo Менгушево Şumen
  1841. Köpekli Avramov Аврамов Sliven
  1842. Köpekli Gradinarovo Градинарово Varna
  1843. Köpekli Peştersko Пештерско Burgas
  1844. Köpekli Skobelovo Скобелово Sliven
  1845. Köprü Primorsko Приморско Burgas
  1846. Köprü-başı Musevo Мусево Kırcali
  1847. Köprü-köy Rakovets Раковец Varna
  1848. Köprü-köy Zlokuçen Злокучен Şumen
  1849. Köprülü Mosten Мостен Kırcali
  1850. Körlü-mahalle Kojuhartsi Кожухарци Kırcali
  1851. Köse-Abdi Raynino Райнино Razgrad
  1852. Köse-Aydın Goleş Голеш Silistra
  1853. Köse-Hasanlar Golobrad Голобрад Kırcali
  1854. Köse-köy Golobradovo Голобрадово Haskovo
  1855. Köse-köy Krışno Кръшно Tırgovişte
  1856. Köse-köy Preslavets Преславец Haskovo
  1857. Köse-mahalle Novoselets Новоселец Sliven
  1858. Köse-Murat Bratanitsa Братаница Pazardjik
  1859. Köse-oğullar Paşentsi Пашенци Kırcali
  1860. Köseler Brusevtsi Брусевци Haskovo
  1861. Köseler Kyosevo Кйосево Kırcali
  1862. Köseler Kyosevtsi Кйосевци Tırgovişte
  1863. Köseler Pçelino Плечино Dobriç
  1864. Köseler Penyovo Пенйово Kırcali
  1865. Köseler Telerig Телериг Dobriç
  1866. Köseler Zvegor Звегор Şumen
  1867. Köseli Golobradovo Голобрадово Stara Zagora
  1868. Köstanlar Golobrad Голобрад Kırcali
  1869. Köstekçiler Verijari Верижари Dobriç
  1870. Köstence Kyostenets Кйостенец Sofia
  1871. Köstendil Kyustendil Кюстендил Sofia
  1872. Köteş Koçovo Кочово Şumen
  1873. Köy-alan Selska Polyana Селска Поляна Haskovo
  1874. Köy-başları Glogovets Глоговец Tırnovo
  1875. Köycük Debrene Дебрене Tırgovişte
  1876. Köy-çalı/Kücalı Malka Polyana Малка Поляна Burgas
  1877. Köylük İreçek Иречек Dobriç
  1878. Kubadın/Kobadın Loznitsa Лозница Tırgovişte
  1879. Kufalar Boturçe Ботурче Kırcali
  1880. Kufallar/Kulfalar Razvigorovo Развигорово Şumen
  1881. Kul-köy Robovo Робово Yambol
  1882. Kul-oğullar Robino Робино Kırcali
  1883. Kula-kasaplı İvaylo Ивайло Pazardjik
  1884. Kulak-ova Dolina Долина Şumen
  1885. Kulaklı Zavoy Завой Yambol
  1886. Kulanlı Ovçarovo Овчарово Haskovo
  1887. Kulazlar Kray Pole Край Поле Tırgovişte
  1888. Kulazlı Krumovo Gradişte Крумово Градище Burgas
  1889. Kule Kula Кула Vidin
  1890. Kule Kula Sredne Кула Средне Ruse
  1891. Kule Kulata Кулата Blagoevgrad
  1892. Kule-mahalle Kula Mahala Кула Махала Montana
  1893. Kulfalar Konop Коноп Tırgovişte
  1894. Kulfalı Karamfil Карамфил Kırcali
  1895. Kum-doğancı Gılıbovo Гълъбово Stara Zagora
  1896. Kum-köy Pyasiçevo Пясичево Haskovo
  1897. Kumanlar Radoslavovo Радославово Sofia
  1898. Kumluca Krumovo Крумово Varna
  1899. Kumrular Angel Voyvoda Ангел Войвода Haskovo
  1900. Kurancılar Kaçulka Качулка Kırcali
  1901. Kurt-alan Vılça Polyana Вълча Поляна Yambol
  1902. Kurt-alan İvança Иванча Tırgovişte
  1903. Kurt-dere Vılçi Dol Вълчи Дол Varna
  1904. Kurt-dere Vılçan Вълчан Smolyan
  1905. Kurt-duman Vasilevo Василево Dobriç
  1906. Kurt-faşi Stoyanovo Стояново Kırcali
  1907. Kurt-koca Vılçin Вълчин Burgas
  1908. Kurt-köy Vılkoviç Вълкович Kırcali
  1909. Kurt-ova Kurtovo Konare Куртово Конаре Plovdiv
  1910. Kurt-palan Vılkan Вълкан Silistra
  1911. Kurt-pınar Tervel Тервел Dobriç
  1912. Kurt-pınar Vılçi İzvor Вълчи Извор Yambol
  1913. Kurt-pınar Vinarovo Винарово Stara Zagora
  1914. Kuru-çeşme Gorski İzvor Горски Извор Haskovo
  1915. Kuru-dere Rakovskovo Раковсково Burgas
  1916. Kuru-dere Suha Reka Суха Река Šumen
  1917. Kuru-dere Suhodol Суходол Burgas
  1918. Kuru-Himitli Suhozem Сухозем Plovdiv
  1919. Kuru-köy Goritsa Горица Varna
  1920. Kuru-Veli-köyü Velevo Велево Tırgovişte
  1921. Kuruca-dere Gorski İzvor Горски Извор Kırcali
  1922. Kuruca-köy Bratişte Братище Dobriç
  1923. Kurumuşlu Trınkovo Трънково Yambol
  1924. Kus-köy/Kız-köy Momina Sılza Момина Сълза Kırcali
  1925. Kuş-alan Komuniga Комунига Kırcali
  1926. Kuş-tepe Royak Рояк Varna
  1927. Kuşalılar-yeni-mahalle Novo Selişte Ново Селище Kırcali
  1928. Kuşluk-köy Ptiçevo Птичево Tırgovişte
  1929. Kutlu-bey Neofit Rilski Неофит Рилски Varna
  1930. Kutlu-viçe Mihaylovgrad Михайловград Montana
  1931. Kutluca Dıbrova Дъброва Stara Zagora
  1932. Kuyu-köy Karvuna Карвуна Dobriç
  1933. Kuyucuk Marçino Марчино Tırgovişte
  1934. Kuyucuk Podslon Подслон Dobriç
  1935. Kuyucuk-viran Mişevsko Мишевско Kırcali
  1936. Kuyumcu-gedük Zlatari Златари Yambol
  1937. Kuz-köy Tıkaç Тъкач Şumen
  1938. Kuzgun/Kuzgunluk Atimovo Атимово Silistra
  1939. Kuzgun-dere Bırza Reka Бърза Река Kırcali
  1940. Kuzular Yagnevo Ягнево Kırcali
  1941. Küçük-ada-köy Ostrovçe Островче Razgrad
  1942. Küçük-Ahmet Ognyanovo Огняново Dobriç
  1943. Küçük-Ahmet Tsani Ginçevo Цани Гинчево Şumen
  1944. Küçük-ak-pınar Mali İzvor Мали Извор Dobriç
  1945. Küçük-alan Malka Polyana Малка Поляна Burgas
  1946. Küçük-Arda Malka Arda Малка Арда Smolyan
  1947. Küçük-çamurlu Malka Smolnitsa Малка Смолница Dobriç
  1948. Küçük-dere Vitina Витина Smolyan
  1949. Küçük-erceli Sedlovina Седловина Kırcali
  1950. Küçük-Hasan Golyamo Asenovo Голямо Асеново Haskovo
  1951. Küçük-Hasan -tekke Malko Asenovo Малко Асеново Haskovo
  1952. Küçük-hediyatlar Pripek Припек Burgas
  1953. Küçük-ip-dere Çiçevo Чичево Kırcali
  1954. Küçük-kokarca Malık Porovets Малък Поровец Razgrad
  1955. Küçük-koru-köy Malo Konare Мало Конаре Plovdiv
  1956. Küçük-manastır Malık Manastir Малък Манастир Yambol
  1957. Küçük-oba Manolovo Манолово Stara Zagora
  1958. Küçük-Türkler Stambolovo Стамболово Tırnovo
  1959. Küçük-viran Mişev Мишев Kırcali
  1960. Küçük-Yusuflar Gorsko Горско Tırnovo
  1961. Küçükler Byalo Pole Бяло Поле Stara Zagora
  1962. Küçükler Klimentinovo Климентиново Stara Zagora
  1963. Küçükler Malko Selo Малко Село Sliven
  1964. Külahçılar Şapkarevo Шапкарево Kırcali
  1965. Külcüler Hrastovo Храстово Kırcali
  1966. Külcüler Pepelişte Пепелище Kırcali
  1967. Küllüce Pepelka Пепелка Tırgovişte
  1968. Küpeler Metodievo Методиево Dobriç
  1969. Kürklü Kojuhartsi Кожухарци Kırcali
  1970. Küstü-köy Kostur Костур Haskovo
  1971. Küstü-köy Radievo Радиево Haskovo
  1972. Kütüklü Dobrudjanka Добруджанка Silistra
  1973. Kütüklü Koren Корен Haskovo
  1974. Kütüklü Pınevo Пънево Kırcali
  1975. Kütüklü Tsar Samuil Цар Самуил Ruse
  1976. Lahanlı Vetren Ветрен Stara Zagora
  1977. Lefece Bregovitsa Бреговица Tırnovo
  1978. Lefeci Aprilovo Априлово Stara Zagora
  1979. Licene Lıdjene Лъджене Pazardjik
  1980. Lipnik Nikolovo Николово Ruse
  1981. Loç-ova Glodjevo Глоджево Razgrad
  1982. Loç-pınar Bukovo Буково Plovdiv
  1983. Lofça Loveç Ловеч Loveç
  1984. Macarlar Madjari Маджари Haskovo
  1985. Macarlar Zetievo Зетиeво Burgas
  1986. Maden Raven Равен Smolyan
  1987. Mağlıç Drındar Дръндар Varna
  1988. Mağura Zagrajden Загражден Pleven
  1989. Mahalle Mahalata Махалата Pleven
  1990. Mahalle Maritsa Марица Sofia
  1991. Mahalle Staliska Mahala Сталиска Махала Montana
  1992. Mahmudiye Radoykovo Радойково Vratsa
  1993. Mahmut-köy Mostiç Мостич Şumen
  1994. Mahmut-oğulları Yarebitsa Яребица Kırcali
  1995. Mahmut-ova Alusiyan Алусиян Kırcali
  1996. Mahmutça Strahil Voyvoda Страхил Войвода Kırcali
  1997. Mahmutlar Siniger Синигер Kırcali
  1998. Mahmutlar Slavyanin Славянин Stara Zagora
  1999. Mahmutlu Strandjevo Странджево Kırcali
  2000. Mahmuzlu Todor İkonomovo Тодор Икономово Şumen
  2001. Makaklar Makak Макак Tırgovişte
  2002. Makaklar/Salman Ençets Енчец Kırcali
  2003. Makmutlu/Makmulu Padina Падина Kırcali
  2004. Maksutlar/Mahzunlar Beli Vir Бели Вир Kırcali
  2005. Mal-Bey Bojurets Божурец Dobriç
  2006. Malkoç Seltse Селце Dobriç
  2007. Malkoç-dere Malkoç Малкоч Kırcali
  2008. Malkoç-ova Malkoçovo Малкочово Gabrovo
  2009. Manastır Manastir Манастир Haskovo
  2010. Manastır Manastir Манастир Varna
  2011. Manav-çiftlik Maçevo Мачево Sofia
  2012. Mandacılar Bivolyane Биволяне Kırcali
  2013. Mandır-ağaç Povien Повиен Kırcali
  2014. Mansarlı Pobeda Победа Yanbol
  2015. Mansur-köy Svoboda Свобода Dobriç
  2016. Marafta Morava Морава Burgas
  2017. Maraş-Tırıstenik Trıstenik Тръстеник Pleven
  2018. Maruflar Kruşevska Крушевска Kırcali
  2019. Masutlar Novarevo Новарево Silistra
  2020. Maşkılı Kobilyane Кобиляне Kırcali
  2021. Maya-kurfalı Ovçartsi Овчарци Sliven
  2022. Maynaslı Sıbrano Събрано Sliven
  2023. Mazlum-köy /Matlım-Köy Lomnitsa Ломница Dobriç
  2024. Mecit-sünnetler Kanliy Канлий Stara Zagora
  2025. Meçikçiler Belomortsi Беломорци Stara Zagora
  2026. Mehmet-Bey-çiftlik Petrunovo Петруново Pernik
  2027. Mehmet-köy Bistrogled Бистроглед Kırcali
  2028. Mehmet-köy Rosen Росен Burgas
  2029. Mehmetler Zvezda Звезда Tırgovişte
  2030. Mehrem-Bey Staro Selo Старо Село Sliven
  2031. Memeler Menkovo Менково Kırcali
  2032. Memiş-sofular Priseltsi Приселци Varna
  2033. Menekşe Temenuga Теменуга Kırcali
  2034. Merdane Merdanya Мерданя Tırnovo
  2035. Meriç Maritsa Марица Haskovo
  2036. Mesçit-mahalle Pirliçevo Пирличево Montana
  2037. Mesim-mahalle Mıdrevo Мъдрево Razgrad
  2038. Mesimler Listets Листец Silistra
  2039. Mestanlar Prisoyna Присойна Tırgovişte
  2040. Mestanlı Momçilgrad Момчилград Kırcali
  2041. Meşe-koru Tserova Koriya Цeрова Кория Tırnovo
  2042. Meşe-mahalle Dıbrava Дъбрава Dobriç
  2043. Meşe-mahalle Dıbravitsa Дъбравица Stara Zagora
  2044. Meşeli Dıbovo Дъбово Yambol
  2045. Mihallar Mihaltsi Михалци Tırnovo
  2046. Mıkmıl Mak Мак Kırcali
  2047. Minkov-mahalle Minkova Mahala Минкова Махала Montana
  2048. Mintişli Marino Pole Марино Поле Plovdiv
  2049. Mir-hanlı Trem Трем Şumen
  2050. Mırzık Vodnyantsi Воднянци Dobriç
  2051. Misilim Pravoslav Православ Stara Zagora
  2052. Mithat Paşa-köy Aleksandrovo Александрово Tırnovo
  2053. Mitiriz-ova Levski Левски Plovdiv
  2054. Molla-Musalar Daskalovo Даскалово Kırcali
  2055. Muharrem-oğulları Metliçka Метличка Kırcali
  2056. Muhla Mogila Могила Şumen
  2057. Mumcu-köy Malovets Маловец Dobriç
  2058. Mumcular Sveştari Свещари Razgrad
  2059. Mura-dere Zmeevo Змеево Burgas
  2060. Murat-allar Mirovitsi Мировици Şumen
  2061. Murat-Bey-Köy Byala Çerkva Бяла Черква Tırnovo
  2062. Murat-hanlı Mamarçevo Мамарчево Yambol
  2063. Murat-Paşalar Metlika Метлика Kırcali
  2064. Murat-sofu Ovçaga Овчага Varna
  2065. Muratlar Buynovo Буйново Tırgovişte
  2066. Muratlı Kolyo Gançevo Колйо Ганчево Stara Zagora
  2067. Muratlı Momino Selo Момино Село Plovdiv
  2068. Mursal Spasovo Спасово Stara Zagora
  2069. Mursal-köy Severtsi Северци Dobriç
  2070. Mursal-köy Tırnovka Търновkа Dobriç
  2071. Mursallar Sredska Средска Kırcali
  2072. Mursatlı Boyanovo Бояново Yambol
  2073. Murtaza Bırçevo Бърчево Smolyan
  2074. Murtaza-ova Breza Бреза Smolyan
  2075. Musa-Baba-tekke Tsırvino Цървино Razgrad
  2076. Musa-Bey Gılıbnik Гълъбник Pernik
  2077. Musa-Bey-çiftlik/Çiftlik-mahalle Dolen İzvor Долен Извор Vidin
  2078. Musa-Çelebi Musaçevo Мусачево Stara Zagora
  2079. Musa-Çelebi Musaçevo Мусачево Sofia
  2080. Musa-Kocalı Gılıbintsi Гълъбинци Sliven
  2081. Musacık-tekke Kalugerovo Калугерово Haskovo
  2082. Musacıklar Voden Воден Plovdiv
  2083. Musalar Okorş Окорш Silistra
  2084. Musalar Visoçka Височка Tırgovişte
  2085. Musalı Muselievo Муселиeво Pleven
  2086. Musatlı/Mustalı Orlovo Орлово Haskovo
  2087. Muslu-çalı Vırben Върбен Plovdiv
  2088. Mustafa-Paşa Slivengrad Свиленград Haskovo
  2089. Muşuklu Klimentovo Климентово Tırnovo
  2090. Mutaflar Plıstina Плъстина Tırgovişte
  2091. Mülüz/Mülüzler Mıglij Мъглиж Stara Zagora
  2092. Mürselim Kondovo Кондово Kırcali
  2093. Müslim Pravoslav Православ Stara Zagora
  2094. Müslim Miryantsi Мирянци Dobriç
  2095. Müslim Pravoslaven Православен Plovdiv
  2096. Müslimler Dıhovo Дъхово Kırcali
  2097. Müslimler Hristiyanovo Християново Stara Zagora
  2098. Müslimler Sredorek Средорек Sliven
  2099. Nadır Nadarevo Надарево Tırgovişte
  2100. Nadır-köy Nadır Надър Burgas
  2101. Nadırlar/Nadalar Rojden Рожден Burgas
  2102. Nal-bantlar Kovaçevo Ковачево Sliven
  2103. Nal-bantlar Kovaçite Ковачите Sliven
  2104. Nal-bantlar Podkova Подкова Kırcali
  2105. Nal-döken Kovaç Ковач Stara Zagora
  2106. Nanazlı-Dere/Narazlı Dere Nane Нане Kırcali
  2107. Nasçı-köy Svoboditsa Свободица Tırgovişte
  2108. Nasırlı Radko Dimitrievo Радко Димитриево Şumen
  2109. Nasreddin Bisertsi Бисерци Razgrad
  2110. Nasuf-Paşa Mınino Мънино Dobriç
  2111. Nasreddin Bojurovo Божурово Dobriç
  2112. Nasufçular Duhovets Духовец Razgrad
  2113. Nasuhlar Ruçey Ручей Kırcali
  2114. Nasva-köy Nedelevo Неделево Plovdiv
  2115. Nazır-mahalle Gurkovo Гурково Vidin
  2116. Nebi-köy Dolno Pole Долно Поле Haskovo
  2117. Nebi-kuyusu Yasnets Яснец Dobriç
  2118. Nebi-Paşa Bregovo Брегово Kırcali
  2119. Nebiler Zdravçets Здравчец Kırcali
  2120. Nev-Rokop Goce Delçev Гоце Делчев Blagoevgrad
  2121. Nevse-sipahiler Guliyka Гулийка Kırcali
  2122. Nevse-taşlı Guliya Гулия Kırcali
  2123. Niğ-bolu Nikopol Никопол Pleven
  2124. Nuh-sel Novo Selo Ново Село Şumen
  2125. Nuh-sel Novo-Selo Ново Село Tırnovo
  2126. Obruklu Obruçişte Обручище Haskovo
  2127. Odalar Odaite Одаите Tırnovo
  2128. Oğlanlı/Ohlanlı Momkovo Момково Haskovo
  2129. Okçular Aleksandrovo Александрово Stara Zagora
  2130. Okçular Strelets Стрелец Tırnovo
  2131. Okçular Sveti Kliment Свети Климент Plovdiv
  2132. Okçular Zdravets Здравец Tırgovişte
  2133. Olacak Spoluka Сполука Kırcali
  2134. Oluklu Kutlovitsa Кутловица Silistra
  2135. Omanlar Bosilitsa Босилица Kırcali
  2136. Omarca Ralitsa Ралица Tırgovişte
  2137. Omur-bey Zahari Stoyanovo Захари Стояново Tırgovişte
  2138. Omur-bey Stambolovo Стамболово Tırnovo
  2139. Omur-Fakı Jeklartsi Жекларци Dobriç
  2140. Omur-köy Strelets Стрелец Burgas
  2141. Omurca Stariçene Старичене Razgrad
  2142. Orhaniye Botevgrad Ботевград Sofia
  2143. Orlan-köy Orhanovo Орханово Burgas
  2144. Orlanlar Oraç Орач Tırgovişte
  2145. Orman Goritsa Горица Burgas
  2146. Orman Kavrakirovo Кавракирово Blagoevgrad
  2147. Orman/Omran Razdel Раздел Silistra
  2148. Orman-beş-evli Goriçevo Горичево Razgrad
  2149. Orman-çiftlik Damyanitsa Дамяница Blagoevgrad
  2150. Ormancık Goritsa Горица Tırgovişte
  2151. Ormanlı Lesnovo Лесново Sofia
  2152. Orta Dvorişte Дворище Stara Zagora
  2153. Orta-çamurlu Sredna Smolnitsa Средна Смолница Dobriç
  2154. Orta-köy Asparuhovo Аспарухово Pleven
  2155. Orta-köy İvaylovgrad Ивайловград Kırcali
  2156. Orta-köy Sredişte Средище Tırgovişte
  2157. Orta-köy Sredna Средна Şumen
  2158. Orta-köy Sredno Selo Средно Село Varna
  2159. Orta-kuyusu Sredina Средина Dobriç
  2160. Orta-mahalle Bratovo Братово Tırgovişte
  2161. Orta- mahalle Dennitsa Денница Şumen
  2162. Orta- mahalle Elda Елда Tırgovişte
  2163. Orta- mahalle Sreditsa Средица Kırcali
  2164. Orta- mahalle Sredna Mahala Средна Махала Burgas
  2165. Orta- mahalle Srednevo Среднево Kırcali
  2166. Orta- mahalle Srednoseltsi Средноселци Razgrad
  2167. Orta- mahalle Stolnik Столник Silistra
  2168. Ortaca-köy Sredinka Срединка Kırcali
  2169. Ortacı Sretsko Сретско Kırcali
  2170. Ortakçı Drujintsi Дружинци Kırcali
  2171. Oruç-Gazi Yunak Йунак Varna
  2172. Osman-Baba-tekkesi Teketo Текето Haskovo
  2173. Osman-Fakı Kozloduytsi Козлодуйци Dobriç
  2174. Osman-köy Dıbnik Дъбник Burgas
  2175. Osman-köy Vransko Вранско Kırcali
  2176. Osman-mahalle Peçenitsa Печеница Razgrad
  2177. Osman-Paşalar Osmanovo Османово Kırcali
  2178. Osman-pazarı Omurtag Омуртаг Tırgovişte
  2179. Osmaniye Vlaykovo Влайково Vidin
  2180. Osmanlar Osmantsi Османци Kırcali
  2181. Osmanlar Visino Висино Tırgovişte
  2182. Osmanlar Visok Висок Tırgovişte
  2183. Osmanlılar Planintsi Планинци Gabrovo
  2184. Otaklar/Hatanlar Sestrinsko Сестринско Kırcali
  2185. Otluca Trevna Тревна Dobriç
  2186. Otluk-köy Panagyurişte Панагюрище Pazardjik
  2187. Otman-köy Rezbartsi Резбарци Kyustendil
  2188. Otmanlı Simeonovo Симеoново Yambol
  2189. Ova-söğütlüsü Vırvane Върване Şumen
  2190. Ova-Şermen/Şermen Volno Волно Razgrad
  2191. Ovacık Gorno Pole Горно Поле Haskovo
  2192. Ovacık Polyanovo Поляново Haskovo
  2193. Ovacılar Gnezdare Гнездаре Kırcali
  2194. Ovalar Gnyazdovo Гняздово Kırcali
  2195. Oyvoda Voyvoda Войвода Şumen
  2196. Öksüzce Sirakovo Сираково Haskovo
  2197. Ömer-köy Rogaç Рогач Kırcali
  2198. Ömer-mahalle Botevo Ботево Montana
  2199. Ömer-oğulları-Yağmurlar Dıjdovnitsa Дъждовница Kırcali
  2200. Ömerler Lyubino Любино Kırcali
  2201. Ömerli Soyko Сойко Pazardjik
  2202. Örçenler Bojurka Божурка Tırgovişte
  2203. Ördekçiler/Gök-viran) Patitsa Патица Kırcali
  2204. Ördekler Gıskovo Гъсково Kırcali
  2205. Örencik Golyamo Gradişte Голямо Градище Tırgovişte
  2206. Örencik Gradsko Градско Sliven
  2207. Örencik Konstantinovo Константиново Haskovo
  2208. Örencik Krepost Крепост Haskovo
  2209. Örenciler Zlatoustovo Златоустово Haskovo
  2210. Örenli Asen Асен Stara Zagora
  2211. Örenli Nauçene Научене Sliven
  2212. Öse-köy Visoko Високо Kırcali
  2213. Öte-mahalle Ostreştina Острещина Tırgovişte
  2214. Özbek Ezbetsi Езбеци Kırcali
  2215. Özlü-Bey-köy/Özgü-benlik Mogilişte Могилище Dobriç
  2216. Padırlar Padarino Падарино Tırgovişte
  2217. Palaska Budo Zemya Будо Земя Smolyan
  2218. Pamukçu/Pamuklu Pamukliy Памуклий Şumen
  2219. Paparcık/Tağarcıklar Sekirka Секирка Kırcali
  2220. Papazlar Malogradets Малоградец Tırgovişte
  2221. Papazlı Popovitsa Поповица Plovdiv
  2222. Paracık Bistrets Бистрец Dobriç
  2223. Para-mahalle Paritsa Парица Ruse
  2224. Paşa-balı Kableşkovo Каблешково Dobriç
  2225. Paşa-köy Bolyarevo Болярево Yambol
  2226. Paşa-köy Generalovo Генералово Haskovo
  2227. Paşa-köy Malenovo Маленово Yambol
  2228. Paşa-köy Mirovo Мирово Tırnovo
  2229. Paşa-köy Paşino Пашино Burgas
  2230. Paşa-köy Vladislavovo Владиславово Varna
  2231. Paşa-köy Voyvodovo Войводово Haskovo
  2232. Paşa-köy Voyvodovo Войводово Vratsa
  2233. Paşa-mahalle Krumovo Крумово Plovdiv
  2234. Paşa-mahalle Paşovo Пашово Haskovo
  2235. Paşa-mahalle Voyvoda Войвода Stara Zagora
  2236. Paşa-jiğit Voyvodino Войводино Varna
  2237. Paşmaklı Smolyan Смолян Smolyan
  2238. Pazar/Yeni-pazar Çernooçene Черноочене Kırcali
  2239. Pazarcık Tırgovişte Търговище Sliven
  2240. Pazarlar Pazartsi Пазарци Kırcali
  2241. Peçeli Vekilski Векилски Şumen
  2242. Peresiler Skalak Скалак Kırcali
  2243. Peser-ova Pisarevo Писарево Pleven
  2244. Peştere Peştera Пештера Pazardjik
  2245. Pınar-beş-evli Bojurovo Божурово Razgrad
  2246. Pınarcık İzvorovo Изворово Haskovo
  2247. Pınarlı İzvornik Изворник Varna
  2248. Pıtraklı Baştino Бащино Silistra
  2249. Piller/Püller/Pireler Starçişte Старчище Tırgovişte
  2250. Pir-i-fakı Ravnets Равнец Dobriç
  2251. Pir-i-vadi Provadiya Провадия Varna
  2252. Pirinçli Zlatopole Златополе Haskovo
  2253. Pirli-cami-mahalle Glavantsi Главанци Dobriç
  2254. Pirli-davulcular-mahalle Oreşnik Орешник Dobriç
  2255. Pirli-köy Gradnitsa Градница Dobriç
  2256. Pişman Razkayane Разкаяне Stara Zagora
  2257. Plevne Pleven Плевен Pleven
  2258. Ponduguzlar Besnurka Беснурка Kırcali
  2259. Pop-köy Popovo Попово Yambol
  2260. Pop-köy Popovo Попово Tırgovişte
  2261. Postalar Strajevtsi Стражевци Kırcali
  2262. Posunlar Krasino Красино Tırgovişte
  2263. Potruşan Petruşan Петрушан Varna
  2264. Poturnak Velika Велика Burgas
  2265. Pranga Patriarh Evtimovo Патриарх Евтимово Plovdiv
  2266. Pulmiye/Lom-palanka Lom Лом Montana
  2267. Radne-mahalle Radnevo Раднево Stara Zagora
  2268. Rah-ova Oryahovo Оряхово Vratsa
  2269. Rahimli Ralitsa Ралица Kırcali
  2270. Rahman-aşıklar Okorş Окорш Silistra
  2271. Rahman-Hoca Raliçevo Раличево Kırcali
  2272. Rahmanlar Blagovets Благовец Kırcali
  2273. Rahmanlar Bojidar Божидар Plovdiv
  2274. Rahmanlar Rozino Розино Pleven
  2275. Rahmanlı Rozovets Розовец Plovdiv
  2276. Rakit-ova Rakitovo Ракитово Pazardjik
  2277. Rako-Viçe Orehovitsa Ореховица Pleven
  2278. Ramadanlar Velikdençe Великденче Kırcali
  2279. Ram-köy/Ramiş Ayrovo Айрово Kırcali
  2280. Raş-köy Lyubentsi Любенци Tırnovo
  2281. Razgrad-mahalle Razgrad Mahala Разград Махала Montana
  2282. Recep-köy Dryanovets Дряновец Dobriç
  2283. Recep-mahalle Arkovna Арковна Varna
  2284. Recep-mahalle Granitets Гранитец Burgas
  2285. Reis-köy Glavatar Главатар Plovdiv
  2286. Resiller Ralitsa Ралица Dobriç
  2287. Resiller Snyagovo Снягово Burgas
  2288. Ruscuk Ruse Русе Ruse
  2289. Ruslar İgnatievo Игнатиево Varna
  2290. Rüstemler Maystorovo Майсторово Kırcali
  2291. Saatler Zdravets Здравец Haskovo
  2292. Sabri-Paşa-köy Botevo Ботево Vidin
  2293. Sabuncular Sapunare Сапунаре Kırcali
  2294. Sadık-köy Tyanevo Тянево Haskovo
  2295. Sadıklar Verentsi Веренци Tırgovişte
  2296. Sadıklı Veren Верен Stara Zagora
  2297. Sağırlar Dryanovets Дряновец Ruse
  2298. Sağırlar Gledika/Gluhar Гледика/Глухар Kırcali
  2299. Sağırlar İrnik Ирник Silistra
  2300. Sağsınlar Zafirovo Зафирово Silistra
  2301. Sakarlı Markovo Марково Stara Zagora
  2302. Saldım-köy Yakim Gruevo Яким Груево Razgrad
  2303. Salihler Branitsa Браница Haskovo
  2304. Salihler Bratimir Братимир Silistra
  2305. Salihler Prilentsi Приленци Kırcali
  2306. Salihler Smoçevo Смочево Burgas
  2307. Salman Plenimir Добрич Dobriç
  2308. Salman-cami-atı Ençets Енчец Kırcali
  2309. Salmanlar Slamino Сламино Yambol
  2310. Salmanlar Snejinka Снежинка Kırcali
  2311. Saltıklar Koprinka Копринка Stara Zagora
  2312. Saltıklar Presiyan Пресиян Tırgovişte
  2313. Saltıklar Sredkovets Средковец Şumen
  2314. Saltıklar Visoka Висока Kırcali
  2315. Sancaklar Grozden Грозден Burgas
  2316. Sandıkçı Rakla Ракла Varna
  2317. Sapaca Sneja Снежа Burgas
  2318. Sap-dere Bırzeya Бързея Kırcali
  2319. Saran-Bey/Saruhan-Bey Saranovo Сараново Pazardjik
  2320. Saranlı Oryahovo Оряхово Haskovo
  2321. Saranlı Saransko Саранско Yambol
  2322. Saranlı-yeni-köy Telets Телец Yambol
  2323. Sarhoşlar Veselçane Веселчане Kırcali
  2324. Sarı-Beyli Yavorets Яворец Gabrovo
  2325. Sarı-demirci Zlatosel Златосел Plovdiv
  2326. Sarı-Duran Tvırdintsi Твърдинци Tırgovişte
  2327. Sarı-göl Blatnitsa Блатница Pazardjik
  2328. Sarı-göl Lyuben Karavelovo Любен Каравелово Varna
  2329. Sarı-göl Tırnovtsi Търновци Silistra
  2330. Sarı-Habip Vladimirovtsi Владимировци Razgrad
  2331. Sarı-hanlar Jılti Hani Жълти Хани Burgas
  2332. Sarı-hanlı Sedefçe Седефче Kırcali
  2333. Sarı-İsmail Samuilovo Самуилово Stara Zagora
  2334. Sarı-kaya Skalak Скалак Burgas
  2335. Sarı-kız Jıltuşa Жълтуша Kırcali
  2336. Sarı-kovanlık Medovets Медовец Varna
  2337. Sarı-Mahmut Alekseevo Алексеево Dobriç
  2338. Sarı-meşe Gorun Горун Dobriç
  2339. Sarı-Musa Smin Смин Dobriç
  2340. Sarı-Musa Veselie Веселие Burgas
  2341. Sarı-Nebi Balik Балик Dobriç
  2342. Sarı-papazlar Jılto Pop Жълти Поп Stara Zagora
  2343. Sarı-taş Jılt Kamık Жълт Камък Plovdiv
  2344. Sarı-yar Hadji Dimitrovo Хаджи Димитрово Tırnovo
  2345. Sarı-yar Jılt Bryag Жълт Бряг Sliven
  2346. Sarı-yar Jilti Rid Жълти Рид Kırcali
  2347. Sarı-yurt Jılti Bryag Жълти Бряг Haskovo
  2348. Sarıca Balog Балог Dobriç
  2349. Sarıca Rositsa Росица Dobriç
  2350. Sarıca-viran Samokitna Самокитна Kırcali
  2351. Sarıdır Venelin Венелин Varna
  2352. Sarmaşık Brışlyan Бръшлян Burgas
  2353. Sarnasıf Zavetno Заветно Tırgovişte
  2354. Sarnıç Sırnak Сърнак Kırcali
  2355. Sarnıç Sırnitsa Сърница Haskovo
  2356. Sarp-dere Ruçey Ручей Kırcali
  2357. Sarp-dere Vırli Dol Върли Дол Kırcali
  2358. Sarsaklar Zimornitsa Зиморница Kırcali
  2359. Sarsanlar Zafirovo Зафирово Silistra
  2360. Sarsıplı Tserovişte Церовище Tırgovişte
  2361. Satı-Bey Nadejdino Надеждино Plovdiv
  2362. Satı-köy Polyanets Полянец Kırcali
  2363. Satılmış Ezerets Езерец Dobriç
  2364. Sazlı Trıstika Тръстика Razgrad
  2365. Sazlı-köy Trıstikovo Тръстиково Burgas
  2366. Sefer-köy Raklinovo Раклиново Burgas
  2367. Sefer-mahalle Bozartsi Бозарци Tırgovişte
  2368. Selalı Borets Борец Plovdiv
  2369. Selçuk-ova Kaloyanovo Калояново Plovdiv
  2370. Selim-köy Mirovets Мировец Tırgovişte
  2371. Selim-kuyusu Konare Конаре Dobriç
  2372. Selim-mahalle Kirkovа Mahala Киркова Махала Loveç
  2373. Selvi/Servi Sevlievo Севлиево Gabrovo
  2374. Semerci Semerdjievo Семерджиево Ruse
  2375. Semerciler Sedlari Седлари Kırcali
  2376. Semerciler Semertsi Семерци Tırgovişte
  2377. Semerler Semertsi Семерци Tırgovişte
  2378. Semihçe Klokotnitsa Клокотница Haskovo
  2379. Semiz-ala Draganovo Драганово Dobriç
  2380. Semizler Sirakovo Сираково Dobriç
  2381. Semizler Velikovo Великово Dobriç
  2382. Sene-bir Sini Vir Сини Вир Şumen
  2383. Sepetçi Novo Malko Koşniçari Ново Малко Кошничари Tırgovişte
  2384. Serdar-çiftlik Stoyanovo Стояново Montana
  2385. Serdimen Orlova Mogila Орлова Могила Dobriç
  2386. Ser-güveç Sergyuvets Сергювец Tırnovo
  2387. Sevar Sevar Севар Razgrad
  2388. Sevdalı Kamen Камен Dobriç
  2389. Seydi-köy Vinograd Виноград Tırnovo
  2390. Seydi-oğlu Seydol Сейдол Razgrad
  2391. Seyit Seyaçi Сеячи Tırgovişte
  2392. Seyit-Ahmet Rakovski Раковски Dobriç
  2393. Seyit-Ali-Fakı Skala Скала Silistra
  2394. Seymen Lozenets Лозенец Yambol
  2395. Seymen Mirovo Мирово Stara Zagora
  2396. Seymen Simeonovgrad Симеоновград Haskovo
  2397. Seymen Strajar Стражар Stara Zagora
  2398. Sıçanlı Bejantsi Бежанци Kırcali
  2399. Sığırcık Govedare Говедаре Plovdiv
  2400. Sığırcık Rıtlina Рътлина Tırgovişte
  2401. Sınır-yeni-mahalle Mejden Межден Silistra
  2402. Sıra-kaya Skalak Скалак Burgas
  2403. Sır-alan Bratan Братан Sliven
  2404. Sıratça Straja Стража Tırgovişte
  2405. Sırcılar Podles Подлес Silistra
  2406. Sırna-Bey Borisovo Борисово Ruse
  2407. Sırt-alan-kılıç Beliçitsa Беличица Razgrad
  2408. Sırt-harman Gorno Vırşilo Горно Вършило Pazardjik
  2409. Sırt-köy Bilo Било Dobriç
  2410. Sırt-köy Bilo Било Sliven
  2411. Sırt-köy Gırbişte Гърбище Kırcali
  2412. Sırt-köy Rıt Рът Kırcali
  2413. Sırt-mahalle Vetrişte Ветрище Şumen
  2414. Silistre Silistra Силистра Silistra
  2415. Simitler Gorno Çerkovişte Горно Черковище Stara Zagora
  2416. Simitler Morozovo Морозово Stara Zagora
  2417. Simitli/Simigli İzvorite Изворите Blagoevgrad
  2418. Sinan Pomen Помен Şumen
  2419. Sinaplı Sinapovo Синапово Yambol
  2420. Sindel Sendel Сендел Varna
  2421. Sinecik Stamboliyski Стамболийски Haskovo
  2422. Sipahiler/Ispahlar Ovçevo Овчево Kırcali
  2423. Sipahiler/Ispahlar Lomtsi Ломци Tırgovişte
  2424. Sipahlar-burnu Konnitsa Конница Kırcali
  2425. Sivri-kaya Ostır Kamık Остър Камък Haskovo
  2426. Siyahlar Angelovo Ангелово Silistra
  2427. Size-bolu Sozopol Созопол Burgas
  2428. Softalar Softite Софтите Kırcali
  2429. Sofular Bogomiltsi Богомилци Tırgovişte
  2430. Sofular Kovil Ковил Tırgovişte
  2431. Sofular Malomir Маломир Şumen
  2432. Sofular Mıdrets Мъдрец Stara Zagora
  2433. Sofular Mıdrets Мъдрец Kırcali
  2434. Sofular Osenets Осенец Şumen
  2435. Sofular Skobelovo Скобелово Stara Zagora
  2436. Sofular Sobina Собина Tırgovişte
  2437. Sofular Vılnari Вълнари Şumen
  2438. Sofu-yurdu Bogomolsko Богомолско Tırgovişte
  2439. Soğanlık-yeni-mahalle Malko Paisievo Малко Паисиево Silistrа
  2440. Soğucağız Studenitsa Студеница Şumen
  2441. Soğucak Çistemensko Чистеменско Silistra
  2442. Soğucak Studena Студена Haskovo
  2443. Soğucak Studena Студена Sofia
  2444. Soğucak Studenets Студенец Razgrad
  2445. Soğuk-pınar Studen Kladenets Студен Кладенец Kırcali
  2446. Solmaz Voden Воден Haskovo
  2447. Soluk-dal Mançevo Манчево Kırcali
  2448. Soluklar Glumovo Глумово Kırcali
  2449. Sorgunlu Vırbovo Върбово Haskovo
  2450. Sorut Navisen Нависен Haskovo
  2451. Soyaklı Angelariy Ангеларий Dobriç
  2452. Söğün-dal Suhin Dol Сухин Дол Tırnovo
  2453. Söğütçük Riltsi Рилци Dobriç
  2454. Söğütçük/Söycük Vodno Водно Silistra
  2455. Söğütlü Vırbak Върбак Şumen
  2456. Söğütlü Vodnyanka Воднянка Stara Zagora
  2457. Söneç Sırpovo Сърпово Silistra
  2458. Söylemezler Dryanova Glava Дрянова Глава Kırcali
  2459. Söylüm Pigavets Пигавец Kırcali
  2460. Suatçe Suhatçe Сухатче Vratsa
  2461. Sucağız-köy Voditsa Водица Varna
  2462. Sultan Nevski Невски Tırgovişte
  2463. Sultan-köy/Sultanlar Tsarevetsi Царевеци Varna
  2464. Sultanlı Zlatolist Златолист Kırcali
  2465. Sulu-derbent Momina Banya Момина Баня Sofia
  2466. Sulu-köy Ohlyuvets Охлювец Kırcali
  2467. Suluca-alı Sadovo Садово Varna
  2468. Sulucalı Çarda Чарда Yambol
  2469. Sulumlu Zagorsko Загорско Kırcali
  2470. Sungurlar Sungurlare Сунгурларе Burgas
  2471. Sungurlar/Songurlar) Sulitsa Сулица Stara Zagora
  2472. Sungurlar/Sungullar Vokil Вокил Silistra
  2473. Susuz Bezvodno Безводно Kırcali
  2474. Susuz-burun Suhovo Сухово Kırcali
  2475. Susuz-köy Bezvoditsa Безводица Dobriç
  2476. Suvatlar Suvatite Суватите Burgas
  2477. Sül-büklün Malki Voden Малки Воден Haskovo
  2478. Süleyman-Fakı Strajitsa Стражица Dobriç
  2479. Süleyman-köy Novogortsi Новогорци Tırnovo
  2480. Süleyman-köy Seçişte Сечище Şumen
  2481. Süleymanlık Spasovo Спасово Dobriç
  2482. Sülmeşli Plodovitovo Плодовитово Stara Zagora
  2483. Sülmeşli Sredets Средец Stara Zagora
  2484. Sülya-köy Dositeevo Доситеево Haskovo
  2485. Sün-Bey Banovo Баново Varna
  2486. Sünnetçiler Rezaç Резач Tırnovo
  2487. Sünnetler Mozorovo Мозорово Stara Zagora
  2488. Sürgülü Vleçugovo Влечугово Kırcali
  2489. Sürmenler Şiroko Pole Широко Поле Kırcali
  2490. Sürtü-köy Nanevo Наново Dobriç
  2491. Sütçüler Ostra Mogila Остра Могила Sliven
  2492. Süt-kesiği/Sütkesi Mleçino Млечино Kırcali
  2493. Şaban/Şaban-köy Draganovo Драганово Kırcali
  2494. Şaban-kırı Zagortsi Загорци Burgas
  2495. Şabanlar Kableşkovo Каблешково Kırcali
  2496. Şabanlar Topolska Тополска Kırcali
  2497. Şabanlı Sırnitsa Сърница Pazardjik
  2498. Şadi-köy Dobrotiç Добротич Varna
  2499. Şadiler Çavka Чавка Kırcali
  2500. Şah-pala Krilatitsa Крилатица Kırcali
  2501. Şah-pazlı Yastrebovo Ястребово Stara Zagora
  2502. Şahinciler Sokolnik Соколник Dobriç
  2503. Şahin-dere Orlov Dol Орлов Дол Haskovo
  2504. Şahinler Kraguevo Крагуево Dobriç
  2505. Şahinler Mıjentsi Мъженци Kırcali
  2506. Şahinler Nova Kamena Нова Камена Dobriç
  2507. Şahinler Sokolite Соколите Kırcali
  2508. Şahlinler Sokolsko Соколско Kırcali
  2509. Şahlı Knyajevo Княжево Yambol
  2510. Şahlı/Şahin-kaya) Sokolovo Соколово Loveç
  2511. Şahveler Tsarevtsi Царевци Tırgovişte
  2512. Şamlı Gorno Botevo Горно Ботево Stara Zagora
  2513. Şamlı Şamlievo Шамлиево Pleven
  2514. Şarlılar Braniçevo Браничево Şumen
  2515. Şavklar/Şevkler) Svetlina Светлина Sliven
  2516. Şef Zlaten Rog Златен Рог Vidin
  2517. Şeker-pınar Sladık Kladenets Сладък Кладенец Stara Zagora
  2518. Şekere Lov Лов Razgrad
  2519. Şekerli Hadji Dimitrovo Хаджи Димитово Stara Zagora
  2520. Şen-ova Senovo Сеново Razgrad
  2521. Şeremet Bırzitsa Бързица Varna
  2522. Şeremet Stoletovo Столетово Stara Zagora
  2523. Şeremet-köy Veslets Веслец Razgrad
  2524. Şeremetler Berkovski Берковски Stara Zagora
  2525. Şeyh-Aslı Eşikaşli Ешикашли Pazardjik
  2526. Şeyh-cumaya Djebel Джебел Kırcali
  2527. Şeyh-köy Glavatartsi Главатарци Kırcali
  2528. Şeyhler/Şıhlar Raklitsa Раклица Burgas
  2529. Şeyhler/Şehler Stareyşino Старейшино Kırcali
  2530. Şeytancık Hitrin Хитрин Şumen
  2531. Şeytan-köy Kosovo Косово Smolyan
  2532. Şeytanlar Usoy Усой Tırnovo
  2533. Şişeler Şişentsi Шишенци Vidin
  2534. Şişko Şişkovitsa Шишковица Tırgovişte
  2535. Şişmanlar Avtoevo Автоево Plovdiv
  2536. Şumnu Şumen Шумен Şumen
  2537. Şükürler Svetoslantsi Светосланци Tırnovo
  2538. Taban Sandrovo Сандрово Ruse
  2539. Taçlar Venkovets Венковец Sofia
  2540. Tağar-köy Tagarevo Тагарево Burgas
  2541. Tahtalı Malko Topolovo Малко Тополово Plovdiv
  2542. Talaşman-dere Samovila Самовила Kırcali
  2543. Talaşmanlı General Toşevo Генерал Тошево Yambol
  2544. Talaşmanlı Strelets Стрелец Stara Zagora
  2545. Taptık Kipra Кипра Varna
  2546. Taraş-köy Kruşevo Крушево Burgas
  2547. Tas-tepe Çukarka Чукарка Burgas
  2548. Taş-arı Pçelin Пчелин Burgas
  2549. Taş-kesen Sarantsi Саранци Sofia
  2550. Taş-tepe Kamen Vrıh Камен Връх Yambol
  2551. Taşçı Kamenar Каменар Razgrad
  2552. Taşkın Buyhovitsa Буйховица Smolyan
  2553. Taşkınlar Vrelo Врело Kırcali
  2554. Taşlı-çilingir Golyamo Kamenyane Голямо Каменяне Kırcali
  2555. Taşlı-köy Kamenyane Каменяне Kırcali
  2556. Taşlı-köy/Taşlık Kamenyak Каменяк Burgas
  2557. Taşlı-sütlü-dere Malko Kamenyane Малко Каменяне Kırcali
  2558. Taşlık Kamensko Каменско Burgas
  2559. Taşlık Noçevo Ночево Kırcali
  2560. Tatar Moskovets Московец Plovdiv
  2561. Tatar-atmaca Sokol Сокол Silistra
  2562. Tatar-kadı-köy Kapitan Dimitrovo Капитан Димитрово Dobriç
  2563. Tatar-köy Filipovo Филипово Yambol
  2564. Tatar-köy Gılıbets Гълъбец Burgas
  2565. Tatar-köy Konstantinovo Константиново Yambol
  2566. Tatar-köy Konuş Конуш Haskovo
  2567. Tatar-köy Radovets Радовец Yambol
  2568. Tatar-mahalle Dondukovo Дондуково Montana
  2569. Tatar-mahalle Veselin Веселин Varna
  2570. Tatar-ova Tatarevo Татарево Plovdiv
  2571. Tatar-pazarcık Pazardjik Пазарджик Pazardjik
  2572. Tatarcık Slana Bara Слана Бара Vidin
  2573. Tatarlar Tatare Татаре Tırnovo
  2574. Tavalı Tavaliçevo Таваличево Kyustendil
  2575. Tavşan-tepe Kabile Кабиле Yambol
  2576. Teker Zlatna Niva Златна Нива Şumen
  2577. Tekir Sivino Сивино Smolyan
  2578. Tekir Trivoditsi Триводици Plovdiv
  2579. Tekke Bogomil Богомил Haskovo
  2580. Tekke Bogomilovo Богомилово Stara Zagora
  2581. Tekke Hristo Danovo Христо Даново Plovdiv
  2582. Tekke Manastirtsi Манастирци Stara Zagora
  2583. Tekke Obroçişte Оброчище Dobriç
  2584. Tekke Voden Воден Razgrad
  2585. Tekke-köy Malevo Малево Haskovo
  2586. Tekke-mahalle Grafitovo Графитово Sliven
  2587. Tekke-mahalle Manastirsko Манастирско Razgrad
  2588. Tekke-menetler Broş Брош Kırcali
  2589. Tekkeciler Dıbravitsa Дъбравица Tırgovişte
  2590. Tekkeler /Tekkeler-kebir Obitel Обител Tırgovişte
  2591. Tekkeler-cami Malko Tsırkvişte Малко Църквище Tırgovişte
  2592. Tekkeler-sagir Golyamo Tsırkvişte Голямo Църквище Tırgovişte
  2593. Tellal-köy Klikaç Кликач Burgas
  2594. Tellal-köy Glaşatay Глашатай Tırgovište
  2595. Tençe Tença Тенча Tırnovo
  2596. Tepe-altı Dolişte Долище Kırcali
  2597. Tepe-altı Pod Vrıh Под Връх Kırcali
  2598. Tepecik Rudina Рудина Kırcali
  2599. Terbi-köy Kapitan Petko Капитан Петко Şumen
  2600. Tercüman İzvorişte Изворище Burgas
  2601. Terke-bolu Trapkolovo Трапколово Sliven
  2602. Ters-kondu Severnyak Северняк Dobriç
  2603. Terzi-köy Kroyaçevo Кроячево Kırcali
  2604. Terzi-köy Kroyatsi Крояци Kırcali
  2605. Terzi-obası Golyamo Şivaçevo Голямо Шивачево Sliven
  2606. Terzi-ören Tihomir Тихомир Kırcali
  2607. Terziler Dolno Şivaçevo Долно Шивачево Tırnovo
  2608. Terzili Terziysko Терзийско Burgas
  2609. Tete-ven Teteven Тетевен Loveç
  2610. Tet-ova Tetovo Тетово Razgrad
  2611. Tıraşlı Zelenik Зеленик Tırnovo
  2612. Tırnova Tırnovo Търново Tırnovo
  2613. Tırnova-seymen Zlaten Dol Златен Дол Haskovo
  2614. Tırnovacık Malko Tırnovo Малко Търново Burgas
  2615. Tilkiler Lisitsite Лиситците Kırcali
  2616. Tilkiler Lesiçe Лeсиче Tırnovo
  2617. Tiremezli Bregovo Брегово Haskovo
  2618. Tokacık Takaçka Такачка Kırcali
  2619. Tokçular Slaveevo Слaвеево Dobriç
  2620. Tokmak-köy Çukovets Чуковец Silistra
  2621. Tokmaklı-dere Çukovo Чуково Kırcali
  2622. Tomaşlar Rastnik Растник Kırcali
  2623. Topal-köy Krivitsa Кривица Şumen
  2624. Topallar Hvostyane Хвостяне Kırcali
  2625. Topalllar Kudsovo Кудсово Kırcali
  2626. Topçu Senovo Сеново Razgrad
  2627. Topçu Strelkovo Стрелково Silistra
  2628. Topçu-köy Topçiysko Топчийско Burgas
  2629. Toprak-hisar Zemlen Землен Stara Zagora
  2630. Toprak-mahalle Smirnentsi Смирненци Haskovo
  2631. Topuklu Srednogortsi Средногорци Smolyan
  2632. Topuzlar Paşkul Пашкул Kırcali
  2633. Topuzlar Topuzevo Топузево Sliven
  2634. Topuzlar Zornitsa Зорница Yambol
  2635. Torfulu Pırvitsa Първица Kırcali
  2636. Torlak Hlebarevo Хлебарево Razgrad
  2637. Torlak-mahalle Zagortsi Загорци Sliven
  2638. Toros Lazar Stanevo Лазар Станево Loveç
  2639. Tortamış Brastovo Брастово Dobriç
  2640. Tospatlar Rositsa Росица Tırnovo
  2641. Toyanlı Jergovets Жерговец Stara Zagora
  2642. Toy-köy Dropla Дропла Burgas
  2643. Toy-kuyusu Dropla Дропла Dobriç
  2644. Toz-burun Mogolitsa Моголица Smolyan
  2645. Toz-patlar Rositsa Росица Tırgovişte
  2646. Toz-i-balâ/Toz-çalı Gorno Prahovo Горно Прахово Kırcali
  2647. Toz-i-esir/Aşağı-toz-çalı Dolno Prahovo Долно Прахово Kırcali
  2648. Trıstenik Slavyanovo Славяново Tırnovo
  2649. Turfanlı İglika Иглика Yambol
  2650. Turhanlar Tsvetnitsa Цветница Tırgovişte
  2651. Turna-dere Rosno Росно Tırnovo
  2652. Turna-ovası Turnoso Турносо Tırgovişte
  2653. Turpçular Orlyak Орляк Dobriç
  2654. Tursun Zdravets Здравец Razgrad
  2655. Tutrakan Tutrakan Тутракан Silistra
  2656. Tuzlu-alan Maysko Майско Tırnovo
  2657. Tuzlu-su Solnitsa Солница Varna
  2658. Tuzluk/Tuzluk-köy Solişte Солище Kırcali
  2659. Tüler Mrejiçko Мрежичко Kırcali
  2660. Tülüce Prelog Прелог Dobriç
  2661. Türbe/Tülbe Kapişte Капище Tırgovişte
  2662. Türbeler Goritsa Горица Tırgovişte
  2663. Türbeler Zayçino Зайчино Kırcali
  2664. Türk-ala-gün Varovnik Варовник Burgas
  2665. Türk-alan Bılgarin Българин Haskovo
  2666. Türk-Arnavutlar Belogradets Белоградец Varna
  2667. Türk-bey-köy İskra Искра Burgas
  2668. Türk-erceği/Türk-erecek) Rodopsko Родопско Kırcali
  2669. Türk-eriği Kozlovets Козловец Tırnovo
  2670. Türk-fındığı Leşnitsa Лешница Loveç
  2671. Türk-gebe Plovka Пловка Kırcali
  2672. Türk-kaba-ağaç Veleşani Велешани Kırcali
  2673. Türk-kuyusu Kosara Косара Silistra
  2674. Türk-pınar Bılgarski Izvor Български Извор Loveç
  2675. Türk-smil Nova Çerna Нoва Черна Silistra
  2676. Türk-söğütçük Topola Топола Dobriç
  2677. Türkeşe Şişkovitsa Шишковица Tırnovo
  2678. Türkmen-mahalle Bılgarene Българене Stara Zagora
  2679. Türkmenler Tamarino Тамарино Yambol
  2680. Türkmeşli Rupkite Рупките Stara Zagora
  2681. Uflandır Tulovo Тулово Stara Zagora
  2682. Ulanlı/Oğlanlı) Ruen Руен Burgas
  2683. Umucullu Şeynovo Шейново Stara Zagora
  2684. Umur-Fakı Jeglartsi Жегларци Dobriç
  2685. Umur-veren Dıjdets Дъждец Kırcali
  2686. Uncular Kurtovo Куртово Plovdiv
  2687. Upçeli Asenovo Асеново Yambol
  2688. Urlar Suhino Сухино Kırcali
  2689. Urum-bey Greevtsi Греевци Kırcali
  2690. Urum-beyli Lesovo Лесово Yambol
  2691. Urum-çiflik Stara Reka Стара Река Yambol
  2692. Urum-köy İndje Voyvoda Индже Войвода Burgas
  2693. Urum-köy Efrem Ефрем Haskovo
  2694. Urum-yeni-köy Bılgarovo Българово Burgas
  2695. Usul-köy Sekulovo Секулово Silistra
  2696. Uyvan İvanovo Иваново Şumen
  2697. Uzlar Uzovo Узово Dobriç
  2698. Uzun-dere Nedelino Неделино Smolyan
  2699. Uzun-güney Dılgı Pripek Дълги Припек Tırnovo
  2700. Uzun-Hasan Trakiya Тракия Stara Zagora
  2701. Uzun-Himmetler Oritsa Орица Kırcali
  2702. Uzun-kır-ova Dılgo Pole Дълго Поле Plovdiv
  2703. Uzunca Dılgevo Дългево Haskovo
  2704. Uzunca-alan Prostorno Просторно Tırgovişte
  2705. Uzunca-alan Ravno Равно Razgrad
  2706. Uzunca-orman Bogdantsi Богданци Silistra
  2707. Uzunca-ova Uzundjovo Узунджово Haskovo
  2708. Uzuncular Deventsi Девенци Kırcali
  2709. Uzunlar Dlıjko Длъжко Şumen
  2710. Uzunlar Planintsi Планинци Gabrovo
  2711. Uzunlar Visokovtsi Високовци Tırnovo
  2712. Üç-durak Delçevo Делчево Blagoevgrad
  2713. Üç-tepe Tri Mogili Три Могили Kırcali
  2714. Üç-tepe Tri Mogili Три Могили Plovdiv
  2715. Ürlemiş Ezero Езеро Sliven
  2716. Ürpek Boynik Бойник Kırcali
  2717. Ürpek Latinka Латинка Kırcali
  2718. Üsküdar Skutare Скутаре Plovdiv
  2719. Üsküdar Ştit Щит Haskovo
  2720. Üstün-el Ustina Устина Plovdiv
  2721. Üşenli Botevo Ботево Varna
  2722. Ütükler Gorotsvet Готоцвет Razgrad
  2723. Vakıf Ustrem Устрем Yambol
  2724. Varatlar Delçevo Делчево Razgrad
  2725. Vaya-köy Dolno Ezerovo Долно Езерово Burgas
  2726. Veis-köy Bobovets Бобовец Dobriç
  2727. Veletler Verentsi Веренци Trgovişte
  2728. Veli-baş Veliko Велико Burgas
  2729. Veli-Bey Milanovo Миланово Şumen
  2730. Veli-Bey-köy Veliçka Величка Tırgovişte
  2731. Veli-Fakı Popgrigorovo Попгригорово Dobriç
  2732. Veli-köy Velikovtsi Великовци Tırgovişte
  2733. Vet-ova Vetovo Ветово Ruse
  2734. Vetren Jitarovo Житарoво Burgas
  2735. Viran-tekke Kapitan Andreevo Капитан Андреево Haskovo
  2736. Vis-köy Tsarev Dol Царев Дол Silistra
  2737. Vis-köy Vis Вис Kırcali
  2738. Vraca Vratsa Враца Montana
  2739. Yağ-basan-kebir Golyama Çinka Голяма Чинка Kırcali
  2740. Yağ-basan-gagir Malka Çinka Малка Чинка Kırcali
  2741. Yağ-kanlı Dıblovo Дъблово Stara Zagora
  2742. Yağcı Maslarevo Масларево Tırnovo
  2743. Yağcılar Veselets Веселец Tırgovişte
  2744. Yağlar Dragomir Драгомир Plovdiv
  2745. Yağlı/Yahyalı Maslinovo Маслиново Haskovo
  2746. Yağmur-Baba/Yağmurlar Dıjdovnik Дъждовник Kırcali
  2747. Yağmur-köy Dıjdino Дъждино Kırcali
  2748. Yağmurlu Mokrişta Мокрища Pazardjik
  2749. Yalı-çatalca Polyana Поляна Silistra
  2750. Yalı-üç-orman Trigortsi Тригорци Dobriç
  2751. Yalımlar Ostrets Острец Tırgovişte
  2752. Yamaç-köy Ridovo Ридово Kırcali
  2753. Yamalı Propast Пропаст Kırcali
  2754. Yamna Preselets Преселец Tırgovişte
  2755. Yan-Bolu Yambol Ямбол Yambol
  2756. Yanaklar Novo Selo Ново Село Stara Zagora
  2757. Yanaklar Yanino Янино Kırcali
  2758. Yanık-balabanlı Asparuhovo Аспарухово Burgas
  2759. Yanık-ova Yankovo Янково Şumen
  2760. Yanıklar Progorelets Прогоролец Dobriç
  2761. Yanuz-dere Elhovets Елховец Smolyan
  2762. Yapılca Travnik Травник Dobriç
  2763. Yar-dere Ridino Ридино Kırcali
  2764. Yardım Pomoştitsa Помощица Tırgovişte
  2765. Yarıcılar Yareilovtsi Ярeиловци Sofia
  2766. Yassı-baş Ravna Gora Равна Гора Varna
  2767. Yassı-koru Ravnogor Равногор Pazardjik
  2768. Yassı-tepe Vetrino Ветрино Varna
  2769. Yassıca Lyahovo Ляхово Pazardjik
  2770. Yastıkçılar Odırtsi Одърци Dobriç
  2771. Yaşlar Perperek Перперек Kırcali
  2772. Yaşlı-köy Jenda Женда Kırcali
  2773. Yatacık Kitnitsa Китница Kırcali
  2774. Yatacık Madjarovo Маджарово Haskovo
  2775. Yataklar Lojeto Ложето Kırcali
  2776. Yavaş-köy Vasil Levski Васил Левски Tırgovişte
  2777. Yavuz-dere Dobroselets Доброселец Yambol
  2778. Yaya-köy Nikolaevo Николаево Sliven
  2779. Yayla Goren Bliznak Горен Близнак Varna
  2780. Yayla Yagnilo Ягнило Varna
  2781. Yaylacık Gorska Polyana Горска Поляна Tırgovişte
  2782. Yaylacık Visoka Polyana Висока Поляна Kırcali
  2783. Yayla-köy İzvortsi Изворци Tırnovo
  2784. Yayla-köy Polyana Поляна Tırgovişte
  2785. Yaylacık Gorska Polyana Горска Поляна Yambol
  2786. Yaylalı Kopitnik Копитник Kırcali
  2787. Yazıcı Pisarevo Писарево Şumen
  2788. Yazıcı-mahalle Gorko Pisarevo Горско Писарево Tırnovo
  2789. Yazıcılar Poruçik Çunçevo Поручик Чунчево Dobriç
  2790. Yazla Letovnik Летовник Kırcali
  2791. Yazla Lyatno Лятно Şumen
  2792. Yelceler Jenzifovo Жензифово Kırcali
  2793. Yelli-dere Vetren Dol Ветрен Дол Pazardjik
  2794. Yemişler Ovoştnik Овощник Stara Zagora
  2795. Yengeç-dere Rakov Dol Раков Дол Burgas
  2796. Yeni-balabanlar İvan Şişmanovo Иван Шишманово Razgrad
  2797. Yeni-Bey Çelopeçene Челопечене Dobriç
  2798. Yeni-beyli Malko Kirilovo Малко Кирилово Yambol
  2799. Yeni-cuma Raven Равен Kırcali
  2800. Yeni-çayır Nova Livada Нова Ливада Kırcali
  2801. Yeni-çeri Goryani Горяни Gabrovo
  2802. Yeni-çeşme Medovo Медово Dobriç
  2803. Yeni-derviş Novo Oryahovo Ново Оряхово Varna
  2804. Yeni-han Novi Han Нови Хан Sofia
  2805. Yeni-köy Aleksandrovo Александрово Tırgovişte
  2806. Yeni-köy Brestovitsa Брестовица Plovdiv
  2807. Yeni-köy Çernitsa Черница Burgas
  2808. Yeni-köy Dılgo Pol Дълго Пол Varna
  2809. Yeni-köy Kaluşevo Калушево Haskovo
  2810. Yeni-köy Kumanovo Куманово Varna
  2811. Yeni-köy Mladinovo Младиново Haskovo
  2812. Yeni-köy Mramor Мрамор Yambol
  2813. Yeni-köy Nikolaevo Николаево Stara Zagora
  2814. Yeni-köy Novaçevo Новачево Sliven
  2815. Yeni-köy Novo Selo Ново Село Montana
  2816. Yeni-köy Novo Selo Ново Село Pleven
  2817. Yeni-köy Novo Selo Ново Село Ruse
  2818. Yeni-köy Novo Selo Ново Село Sofia
  2819. Yeni-köy Novo Selo Ново Село Şumen
  2820. Yeni-köy Novo Selo Ново Село Pazardjik
  2821. Yeni-köy Novo Selo Ново Село Loveç
  2822. Yeni-köy Novo Selo Ново Село Vidin
  2823. Yeni-köy Priseltsi Приселци Burgas
  2824. Yeni-köy Rezovo Резово Burgas
  2825. Yeni-köy Tsar Kaloyan Цар Калоян Plovdiv
  2826. Yeni-köy Vetren Ветрен Pazardjik
  2827. Yeni-köy Visoka Polyana Висока Поляна Şumen
  2828. Yeni-mahalle Garvanovo Гарваново Haskovo
  2829. Yeni-mahalle Lozitsa Лозица Burgas
  2830. Yeni-mahalle Lyubka Любка Stara Zagora
  2831. Yeni-mahalle Lyulin Люлин Yambol
  2832. Yeni-mahalle Mejden Межден Silistra
  2833. Yeni-mahalle Nova мahala Нова Махала Stara Zagora
  2834. Yeni-mahalle Nova-mahala Нова Махала Pazardjik
  2835. Yeni-mahalle Novakovo Новаково Varna
  2836. Yeni-mahalle Novo Selişte Ново Селище Sliven
  2837. Yeni-mahalle Novo Selo Ново Село Plovdiv
  2838. Yeni-mahalle Odrintsi Одринци Dobriç
  2839. Yeni-mahalle Radinka Радинка Sliven
  2840. Yeni-mahalle Zavoya Завоя Kırcali
  2841. Yeni-paslı Kamenovo Каменово Sliven
  2842. Yeni-pazar Novi Pazar Нови Пазар Şumen
  2843. Yeni-şar-köy Gorno Novo Selo Горно Ново Село Stara Zagora
  2844. Yeni-şehir Novgrad Новград Tırnovo
  2845. Yeni-Zağra Nova Zagora Нова Загора Sliven
  2846. Yenice Çerna Черна Dobriç
  2847. Yenice Eniyo Енийо Haskovo
  2848. Yenice Novak Новак Razgrad
  2849. Yenice-Haydar Kraişte Краище Dobriç
  2850. Yenice-köy Preslavtsi Преславци Silistra
  2851. Yenice-köy Stoil Voyvoda Стоил Войвода Sliven
  2852. Yenice-köy Tsarevbrod Царевброд Şumen
  2853. Yenice-köy Zlatina Златина Varna
  2854. Yere-basan Krivo Pole Криво Поле Haskovo
  2855. Yesirce Enevo Енево Dobriç
  2856. Yeşil-ova Zelena Morava Зелена Морава Tırgovişte
  2857. Yılancılar Zmeyno Змейно Tırgovişte
  2858. Yılanlık Zmeevo Змеево Dobriç
  2859. Yoğurtçu Lyubenovo Любеново Plovdiv
  2860. Yoğurtçu Mlekarovo Млекарово Sliven
  2861. Yoğurtçular Mogilyane Могиляне Kırcali
  2862. Yonuzlar Rodopsko Родопско Kırcali
  2863. Yukarı-almalı Gorno Yabılkovo Горно Ябълково Burgas
  2864. Yukarı-banya Gorna Banya Горна Баня Kyustendil
  2865. Yukarı-banya Gorna Banya Горна Баня Sofia
  2866. Yukarı-çiftlik Gorni Çiftik Горни Чифтлик Varna
  2867. Yukarı-damlalı Gorno Slaveykovo Горно Славейково Varna
  2868. Yukarı-dere-köy Momçilovtsi Момчиловци Smolyan
  2869. Yukarı-Hüseyinler Gorna Hubavka Горна Хубавка Tırgovişte
  2870. Yukarı-isiva Gorno İzvorovo Горно Изворово Stara Zagora
  2871. Yukarı-kab-dağ Gorna Kabda Горна Кабда Tırgovişte
  2872. Yukarı-kale Gorno Kale Горно Кале Kırcali
  2873. Yukarı-karalar Gorna Krepost Горна Крепост Kırcali
  2874. Yukarı-keçeliler Gorno Kozarevo Горно Козарево Tırgovişte
  2875. Yukarı-köseler Karavelovo Каравелово Plovdiv
  2876. Yukarı-köy Boyan Djivgarts Боян Дживгарц Şumen
  2877. Yukarı-kumluca Krumovo Крумово Varna
  2878. Yukarı-lukovit Lukovit Луковит Loveç
  2879. Yukarı-mahalle Gorna Mahala Горна Махала Plovdiv
  2880. Yukarı-Musa-Bey Gorni İzvor Горни Извор Dobriç
  2881. Yukarı-orman Ladarevo Ладарево Blagoevgrad
  2882. Yukarı-Rah-ova Gorno Oryahovtsa Горна Оряховица Tırnovo
  2883. Yukarı-sahrane Gorno Sahrane Горно Сахране Stara Zagora
  2884. Yukarı-toz-patlar Gorna Rositsa Горна Росица Tırgovişte
  2885. Yukarı-Übrü-eren Gornoseltsi Горноселци Kırcali
  2886. Yukarı-yeni-köy Gorno Novo Selo Горно Ново Село Tırnovo
  2887. Yumruk-kaya Pestnik Пестник Tırnovo
  2888. Yumruk-kaya Sinyo Kamene Синйо Камене Burgas
  2889. Yunus-Abdal Yonkovo Йонково Razgrad
  2890. Yunus-köy Zvınarka Звънарка Kırcali
  2891. Yunus-pınar Kaloyan Калоян Varna
  2892. Yunus-viran Bubina Бубина Kırcali
  2893. Yunusça İvanovo Иваново Haskovo
  2894. Yunusçular Balkantsi Балканци Dobriç
  2895. Yunuslar Prelez Прелез Razgrad
  2896. Yura Yuri Йури Kırcali
  2897. Yusuf-çobanlar Mrejiçko Мрежичко Burgas
  2898. Yusuf-hanlar Balkanski Балкански Tırnovo
  2899. Yusuf-hanlar Pristoe Пристое Şumen
  2900. Yusuflar İsuflar Исуфлар Yambol
  2901. Yusuflar Preslav Преслав Plovdiv
  2902. Yusuflu Beronovo Бероново Burgas
  2903. Yuva-büyük Stavri Dimitrovo Ставри Димитрово Haskovo
  2904. Yürekler Sırtsevo Сърцево Sliven
  2905. Yürük Darets Дарец Kırcali
  2906. Yürük-Hacı Stanovets Становец Şumen
  2907. Yürükler Borimeçkovo Боримечково Pazardjik
  2908. Yürükler Gıskovo Гъсково Kırcali
  2909. Yürükler Gurkovo Гурково Sofia
  2910. Yürükler Kamen Bryag Камен Бряг Dobriç
  2911. Yürükler Kamenari Каменари Tırnovo
  2912. Yürükler Kırpaçevo Кърпачево Loveç
  2913. Yürükler Nikolaevo Николаево Tırnovo
  2914. Yürükler Ruets Руец Tırgovişte
  2915. Yürükler Seslovo Сеслово Razgrad
  2916. Yürükler Stanovets Становец Şumen
  2917. Yürükler Şişmanovo Шишманово Haskovo
  2918. Yürükler Vladislav Владислав Tırnovo
  2919. Yüşepli Botevo Ботево Varna
  2920. Yüzsüzler Stalevo Сталево Haskovo
  2921. Zağarlı Veliçkovo Величково Pazardjik
  2922. Zağarlı-köy Sıedinenie Съединение Tırgovişte
  2923. Zarniç Zarnik Зарник Silistra
  2924. Zavut Zavet Завет Razgrad
  2925. Zincirli Verigovo Веригово Plovdiv
  2926. Zincirli-kuyucuk Rakovski Раковски Razgrad
  2927. Ziştovi Sviştov Свищов Tırnovo
  2928. Zurnacılar Manolovo Манолово Kırcali