Bulgaristan belediyeleri iletişim bilgileri

Silistre
Alfatar obshtina_alfatar@abv.bg https://www.alfatar.egov.bg
Dulovo / Akkadınlar dulovokmet@abv.bg / obshtina@dulovo.bg https://dulovo.bg
Glavinitsa / Asvatköy obshtina@glavinitsa.bg https://glavinitsa.bg
Kaynarca / Kaynardzha mun-kaynardzha@obmen.bg  / kain_s@abv.bg http://kaynardzha.egov.bg
Silistre mayor@silistra.bg / obs@silistra.bg https://www.silistra.bg
Sitovo / Doymuşlar sitovo@sitovo.bg / sitovo@mail.bg https://sitovo.bg
Tutrakan tutrakan@b-trust.org / md.tutrakan@abv.bg http://tutrakan.egov.bg
Razgrad
İsperih isperih@isperih.bg http://isperih.bg
Kubrat kubrat@kubrat.bg https://kubrat.bg
Loznitsa obshtina@loznitsa.bg https://loznitsa.bg
Razgrad obshtina@razgrad.bg https://razgrad.bg
Samuil info@samuil.eu https://samuil.eu
Tsar Kaloyan tsarkaloyan@abv.bg https://www.tsarkaloyan.eu
Zavet veliev@zavet-bg.com http://zavet-bg.com
Dobrich / Dobriç – Hacıoğlu Pazarcık
Balçık mayor@balchik.bg https://balchik.bg
Dobriç / Hacıoğlu Pazarcık dobrich@dobrich.bg https://www.dobrich.bg
Dobriçka obshtina@dobrichka.bg https://www.dobrichka.bg
Kavarna obshtina@kavarna.bg https://kavarna.bg
Krushari (Armutlu) krushari@krushari.bg http://krushari.bg
Shabla obshtina@ob-shabla.org https://shabla.bg
Tervel / Kurtbunar tervel@tervel.bg / tervel2000@yahoo.com https://tervel.bg

 

HATIRLATMA

 

Listede olmayan belediyelerin iletişim bilgilerini bulmak için internette obshtina kelimesiyle arama yapabilirsiniz:
Örn: obshtina dobrich